Кабмін затвердив переможців 3-ох УРП- конкурсів EP Ukraine та York Energy

Кабінет Міністрів України затвердив переможців конкурсів на умовах угод про розподіл продукції (УРП) щодо нафтогазових ділянок Грунівська, Охтирська – EP Ukraine, та Ічнянська - York Energy. Таке рішення уряд прийняв на засіданні 29 квітня.

Нагадаємо Державна міжвідомча комісія,1 квітня 2020р оголосила результати УРП – конкурсів на розробку 3 перспективних нафтогазових ділянок Грунівській, Охтирській та Ічнянській, та передала Уряду на розгляд для остаточного затвердження та оголошення результатів.

Переможців відбирали відповідно до процедури оцінки, розробленої експертами ринку, міжнародними консультаційними компаніями та енергетичними організаціями.

Як повідомила компанія Nafta RV на своїй сторінці у мережі Facebook, EP Ukraine (90% дочірньої компанії чеської EPH та 10% дочірньої компанії словацької Nafta) - є представником динамічних лідерів в енергетичному секторі Центральної Європи. EPH як основний акціонер, який зараз активно працює в Чехії, Словаччині, Німеччині, Франції, Великобританії, Ірландії, Італії, Польщі та Угорщині, охоплює весь спектр виробництва та розподілу енергії. Разом з тим, Nafta a.s. як центральноєвропейський лідер з виробництва та зберігання нафти і газу з досвідом понад 105 років готовий забезпечити активну розробку індивідуальних ліцензій на вуглеводні. 

Також в зазначеному повідомленні, зауважили: «Розробка Грунівського родовища (Сумська та Полтавська область, площа - 1082,95кв км) та Охтирського родовища (Сумська, Полтавська та Харківська області, загальна площа - 672 кв км) являє собою широку інвестиційну програму, що включає на першому етапі реалізацію сейсмічних вимірювань та буріння значна кількість розвідувальних свердловин з активним використанням побутових послуг, матеріалів та експертних навичок. Ми будемо раді мати можливість використовувати свої фінансові та технологічні сили в динамічному розвитку енергетичного сектору України.»

 

 

12:25 / 30 квітня 2020

Подiї
09:00 / 23 вересня, 2021
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2021 EXPRO Consulting разом з «Укргазвидобування» запрошують провідні нафтогазові та сервісні компанії до Одеси, де 23 - 24 вересня на Odesa Offshore Conference 2021 будуть обговорені сучасні технології видобутку вуглеводнів на суші і шельфі. Актуальною темою одеської конференції буде розбудова інфраструктури південного регіону України
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2021
09:00 / 20 травня, 2021
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2021 Карпатська нафтогазова конференція традиційно збирає видобувників, сервісні, бурові компанії та трейдерів у Львові. 20-21 травня EXPRO об‘єднає представників нафтогазової галузі та вперше підніме питання торгівлі електроенергії і напрямку декарбонізації та використання водню в Україні та Європі
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2021
11:00 / 13 лютого, 2020
AGROPETROL 2020 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу та електроенергії зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 13 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2020
Всі події