На конкурс УГВ проекту PEC подали заявки 2 компанії:Expert Petroleum та китайський консорціум на чолі з Beiken

Румунська Expert Petroleum Solutions SRL та консорціум компаній «Енергетична інженерія Сіньцзян Бейкен» і «Нафтова інженерія Чжунши Шенлі» подали комерційні пропозиції для участі в конкурсі АТ «Укргазвидобування» (ГПУ «Львівгазвидобування») на укладення договору щодо збільшення видобутку (PEC - Production Enhancement Contract) на 13 родовищах у Західному регіоні. Про це повідомляє пресслужба компанії.

Строк прийому комерційних пропозицій на участь сплив 21 листопада 2019р, на конкурс виставлялося два лоти, УГВ визначить переможця за кожним із них, після переговорів з обома претендентами. 

Раніше повідомлялося, що у червні 2019р попередню кваліфікацію на участь у проекті із заключення РЕС-контракту пройшли 4 компанії Окрім компаній, що подали пропозиції, кваліфікацію пройшли «Бейкер Хьюз Україна» та СП «Полтавська газонафтова компанія».

«Укргазвидобування» у квітні 2019р повідомило про перезапуск проекту із заключення PEC-контрактів для інтенсифікації видобутку на зрілих і виснажених родовищах у Західному регіоні. В рамках PEC-контракту переможцям конкурсу буде передано наявну виробничу інфраструктуру УГВ.

Довідка ExPro:

Група компаній Expert Petroleum Solutions SRL (центральний офіс – Бухарест, Румунія) заснована у 2005 році з метою розвитку в рамках виконання PEC-проєктів щодо збільшення видобутку для румунської Romgaz. За останні 15 років Expert Petroleum здійснила роботи на понад 1100 свердловинах, має досвід діяльності на родовищах, що розташовані у передгір’ї Карпат.

До китайського консорціуму входять компанії «Енергетична інженерія Сіньцзян Бейкен» і «Нафтова інженерія Чжунши Шенлі».

Xinjiang Beiken засновано у 1995 році. Крім Китаю, вона надає послуги в Ірані, Іраку, Казахстані, Індонезії та низці інших країн. Компанія має в своєму розпорядженні 30 бурових установок. У 2017 році почала роботу в Україні, надаючи послуги з буріння свердловин.

Shengli – дочірнє підприємство китайської інтегрованої енергетичної і хімічної компанії Sinopec. Є найбільшим виробником нафти серед усіх дочірніх підприємств. Наприкінці 2011 року Sinopec розпочав п’ять кампаній з розвідки та видобутку на нафтовому родовищі Шенглі, басейні Тарім, басейні Ордоса, басейні Сичуану та нетрадиційному нафтогазовому родовищі.

 

16:18 / 11 грудня, 2019

Подiї
11:00 / 13 лютого, 2020
AGROPETROL 2020 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу та електроенергії зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 13 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2020
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
12:00 / 13 червня, 2019
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії Для обговорення процесу впровадження нового ринку електроенергії, яке заплановано на 1 липня 2019р, компанія ExPro Consulting зібрала в інформагентстві "Укрінформ" провідних гравців ринку, а також більше 120 незалжених постачальників та споживачів електроенергії.
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії
Всі події