4 компанії пройшли попередню кваліфікацію Укргазвидобування на участь у проектах РЕС

ТОВ «Бейкер Хьюз Україна» (дочірня компанія американської корпорації Baker Hughes, a GE company LLC), китайський консорціум компаній «Енергетична інженерія Сіньцзян Бейкен» та «Нафтова інженерія Чжунши Шенлі», румунська Expert Petroleum Solutions SRL, а також спільне українсько-британське підприємство – СП «Полтавська газонафтова компанія» пройшли попередню кваліфікацію в конкурсі на укладення договору щодо збільшення видобутку на двох групах (кластерах) газових родовищ АТ Укргазвидобування у Західному регіоні України.

Наступним кроком буде підписання договору про нерозголошення комерційної таємниці з кожним кваліфікованим учасником, після чого їм буде надано доступ до віртуальної кімнати даних, що містить вичерпну інформацію щодо проекту. Після ознайомлення з інформацією (до 3-х місяців) учасники мають надати свої комерційні пропозиції відносно умов співпраці на зазначених кластерах (лотах), окремо по кожному з них. Після вивчення комерційних пропозицій і додаткового раунду комерційних переговорів з учасниками, УГВ визначить переможця конкурсу окремо за кожним із 2-х лотів для заключення з ним договору та подальшої співпраці за проектом.

Нагадаємо, на початку квітня Укргазвидобування перезапустило проект РЕС щодо збільшення видобутку на родовищах у Західній Україні. За результатами проєкту планують підписати контракт з двома компаніями на кожну групу родовищ, у рамках якого партнерам буде передано наявну виробничу інфраструктуру УГВ з метою виконання інвестиційної програми щодо збільшення видобутку газу.

17:45 / 19 червня 2019

Подiї
11:00 / 13 лютого, 2020
AGROPETROL 2020 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу та електроенергії зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 13 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2020
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
12:00 / 13 червня, 2019
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії Для обговорення процесу впровадження нового ринку електроенергії, яке заплановано на 1 липня 2019р, компанія ExPro Consulting зібрала в інформагентстві "Укрінформ" провідних гравців ринку, а також більше 120 незалжених постачальників та споживачів електроенергії.
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії
Всі події