На ЧАЕС відновлено надійну схему електроживлення – «Укренерго»

В Чорнобильській зоні відчуження відновлено надійну схему постачання електричної енергії, 30 квітня було підключено останню необхідну для цього лінію електропередач 330 кВ.

Про це повідомляють в прес-центрі оператора системи передачі НЕК «Укренерго».

«Сьогодні відновлено надійну схему живлення в Чорнобильській зоні відчуження. Вдень включено в роботу останню необхідну для цього лінію електропередачі 330 кВ», - повідомляють в компанії.

Також, в «Укренерго» зазначили, що напередодні, 29 квітня було підключено ще одну лінію 330 кВ на півночі Київської області, що дозволило підвищити надійсніть електропостачання в Києві. Поки триває відновлення підстанції та лінії мережі 750 кВ на Київщині.

Водночас, в Міністерстві енергетики Білорусі 22 квітня повідомляли, що з їх сторони електроенергія на ЧАЕС більше не надходить. 

Як зазначили в Білорусі, електроенергія поставлялася через лінію Мозирь-Чорнобильська АЕС, загалом за березень-квітень було поставлено 12,5 млн кВт-год.

Нагадаємо, що Чорнобильська АЕС 9 березня була повністю знеструмлена внаслідок ворожи дій російських окупантів, електроживлення важливих обʼєктів забезпечували аварійні дизель-генератори. Згодом російські окупанти знову пошкодили лінію електропередач,що живить Чорнобильську атомну електростанцію та місто Славутич, яка була відремонтована 13 березня аварійними бригадами НЕК «Укренерго».

15 березня в Міністерстві енергетики Білорусі заявили про початок поставок електроенергії на ЧАЕС.

17:20 / 30 квітня 2022

Подiї
09:30 / 29 березня, 2022
09:00 / 23 вересня, 2021
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2021 EXPRO Consulting разом з «Укргазвидобування» запрошують провідні нафтогазові та сервісні компанії до Одеси, де 23 - 24 вересня на Odesa Offshore Conference 2021 будуть обговорені сучасні технології видобутку вуглеводнів на суші і шельфі. Актуальною темою одеської конференції буде розбудова інфраструктури південного регіону України
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2021
09:00 / 20 травня, 2021
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2021 Карпатська нафтогазова конференція традиційно збирає видобувників, сервісні, бурові компанії та трейдерів у Львові. 20-21 травня EXPRO об‘єднає представників нафтогазової галузі та вперше підніме питання торгівлі електроенергії і напрямку декарбонізації та використання водню в Україні та Європі
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2021
Всі події