ОНОВЛЕНО Мінекоенерго планує створити держпідприємство «Укрвугілля»

Міністерство енергетики та захисту довкілля планує створити державне підприємство «Укрвугілля», повідомляється в наказі Мінекоенерго №13 від 14 січня.

Відповідно до наказу, ДП створюється враховуючи доповідну записку Департаменту вугільно-промислового комплексу та буде знаходитися за адресою: м. Київ, пр. Академіка Палладіна 46/2. 

В прес-службі Мінекоенерго виданню ExPro повідомили, що основною ідеєю створення ДП «Укрвугілля», як спеціалізованого державного підприємства, є забезпечення належного прозорого функціонування ринку вугілля, захист українського виробника від впливу неконтрольованого імпорту та сталого забезпечення потреби вітчизняних споживачів у дефіцитних марках вугілля. 

«З метою усунення недоліків діючої системи реалізації вугілля, видобутого державними вугледобувними підприємствами, що належать до сфери управління Мінекоенерго, проведення єдиної державної політики щодо видобутку, переробки та реалізації вугілля, оптимізації структури ринку закупівлі (в т. ч. імпортних), налагодження єдиної комунікативної платформи для оперативного реагування виконавчої та законодавчої влади задля вирішення нагальних проблем вугільної галузі, Мінекоенерго створює ДП «Укрвугілля», - заявили в міністерстві.

Як повідомляв ExPro, в кінці листопада міністр енергетики та захисту довкілля Олексій Оржель заявив, що держава при формуванні майбутньої енергетичної політики має відповісти на питання, коли вугільна генерація повністю зникне з енергетичного балансу, адже останній має бути сформований за рахунок ВДЕ, акумулюючих потужностей та теплової генерації на природному газі.

Раніше міністр заявив, що вважає недоцільним об'єднувати державні вугільні активи в рамках одного холдингу.

12:31 / 17 січня 2020

Подiї
09:00 / 20 травня, 2021
11:00 / 13 лютого, 2020
AGROPETROL 2020 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу та електроенергії зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 13 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2020
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
Всі події