«Ми з нетерпінням чекаємо прийняття закону про офшорні проекти в Румунії» - Дердепартамент США

США сподіваються, що парламент Румунії прийме законопроект, що регулює офшорні нафтові та газові розробки, та спрямований на стимулювання інвестицій у цю область, заявив заступник державного секретаря США Уес Мітчелл (Wess Mitchell) під час виступу в Бухаресті.

Мітчелл зазначив, що США сприяють диверсифікації видів палива, маршрутів і джерел, а також інтерконекторів, які їх пов'язують.

«З цієї причини ми підтримуємо внутрішньоєвропейські трубопровідні мережі, як-от «інтеконектор Греція-Болгарія та трубопровід Болгарія-Румунія-Угорщина-Австрія (BRUA). Ми виступаємо за Європейський Союз та численними її державами-членами у протистоянні з Nord Stream 2. І ми виступаємо проти трубопроводу TurkStream, який дасть Росії можливість підтримувати свою віртуальну монополію на імпорт газу до Південно-Східної Європи», - сказав Мітчелл.

Він заявив, що Румунія є важливим компонентом енергетичної безпеки Європи, і додає, що США сподіваються на прийняття закону, що регулює офшорні інвестиції в нафтогазовий сектор.

«Сьогодні американські компанії відіграють важливу роль у розвідці та розробці нових родовищ на в Чорному морі, які можуть зробити Румунію експортером природного газу. Ці нові джерела посилять економіку Румунії та заохочуватимуть енергетичну безпеку в усьому регіоні. Ми з нетерпінням очікуємо прийняття законопроекту», - заявив Мітчелл.

10:00 / 25 червня, 2018

Подiї
11:00 / 13 лютого, 2020
AGROPETROL 2020 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу та електроенергії зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 13 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2020
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
12:00 / 13 червня, 2019
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії Для обговорення процесу впровадження нового ринку електроенергії, яке заплановано на 1 липня 2019р, компанія ExPro Consulting зібрала в інформагентстві "Укрінформ" провідних гравців ринку, а також більше 120 незалжених постачальників та споживачів електроенергії.
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії
Всі події