«Ми з нетерпінням чекаємо прийняття закону про офшорні проекти в Румунії» - Дердепартамент США

США сподіваються, що парламент Румунії прийме законопроект, що регулює офшорні нафтові та газові розробки, та спрямований на стимулювання інвестицій у цю область, заявив заступник державного секретаря США Уес Мітчелл (Wess Mitchell) під час виступу в Бухаресті.

Мітчелл зазначив, що США сприяють диверсифікації видів палива, маршрутів і джерел, а також інтерконекторів, які їх пов'язують.

«З цієї причини ми підтримуємо внутрішньоєвропейські трубопровідні мережі, як-от «інтеконектор Греція-Болгарія та трубопровід Болгарія-Румунія-Угорщина-Австрія (BRUA). Ми виступаємо за Європейський Союз та численними її державами-членами у протистоянні з Nord Stream 2. І ми виступаємо проти трубопроводу TurkStream, який дасть Росії можливість підтримувати свою віртуальну монополію на імпорт газу до Південно-Східної Європи», - сказав Мітчелл.

Він заявив, що Румунія є важливим компонентом енергетичної безпеки Європи, і додає, що США сподіваються на прийняття закону, що регулює офшорні інвестиції в нафтогазовий сектор.

«Сьогодні американські компанії відіграють важливу роль у розвідці та розробці нових родовищ на в Чорному морі, які можуть зробити Румунію експортером природного газу. Ці нові джерела посилять економіку Румунії та заохочуватимуть енергетичну безпеку в усьому регіоні. Ми з нетерпінням очікуємо прийняття законопроекту», - заявив Мітчелл.

10:00 / 25 червня, 2018

Подiї
08:00 / 23 травня, 2019
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2019 Перший день конференції 23 травня присвячений новим технологіям видобутку нафти і газу, геологічним дослідженням, бурінню, інтенсифікації видобутку (ГРП, снабінг) та ремонту свердловин. Головна тема другого дня міжнародного заходу - трейдинг природного газу в Україні та Європі. Ukrainian Gas Market 24 травня збирає постачальників, видобувників, трейдерів та імпортерів природного газу.
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2019
12:30 / 5 березня, 2019
Круглий стіл: Добове балансування ринку газу в Україні Для обговорення перших днів добового балансування ринку природного газу в Києві зібрались трейдери, оператори ГРМ, «Укртрансгаз», НКРЕКП та споживачі.
Круглий стіл: Добове балансування ринку газу в Україні
10:00 / 8 лютого, 2019
AGROPETROL 2019 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу, електроенергії та міндобрив зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 8 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2019
Всі події