«Ми з нетерпінням чекаємо прийняття закону про офшорні проекти в Румунії» - Дердепартамент США

США сподіваються, що парламент Румунії прийме законопроект, що регулює офшорні нафтові та газові розробки, та спрямований на стимулювання інвестицій у цю область, заявив заступник державного секретаря США Уес Мітчелл (Wess Mitchell) під час виступу в Бухаресті.

Мітчелл зазначив, що США сприяють диверсифікації видів палива, маршрутів і джерел, а також інтерконекторів, які їх пов'язують.

«З цієї причини ми підтримуємо внутрішньоєвропейські трубопровідні мережі, як-от «інтеконектор Греція-Болгарія та трубопровід Болгарія-Румунія-Угорщина-Австрія (BRUA). Ми виступаємо за Європейський Союз та численними її державами-членами у протистоянні з Nord Stream 2. І ми виступаємо проти трубопроводу TurkStream, який дасть Росії можливість підтримувати свою віртуальну монополію на імпорт газу до Південно-Східної Європи», - сказав Мітчелл.

Він заявив, що Румунія є важливим компонентом енергетичної безпеки Європи, і додає, що США сподіваються на прийняття закону, що регулює офшорні інвестиції в нафтогазовий сектор.

«Сьогодні американські компанії відіграють важливу роль у розвідці та розробці нових родовищ на в Чорному морі, які можуть зробити Румунію експортером природного газу. Ці нові джерела посилять економіку Румунії та заохочуватимуть енергетичну безпеку в усьому регіоні. Ми з нетерпінням очікуємо прийняття законопроекту», - заявив Мітчелл.

10:00 / 25 червня 2018

Подiї
09:30 / 29 березня, 2022
09:00 / 23 вересня, 2021
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2021 EXPRO Consulting разом з «Укргазвидобування» запрошують провідні нафтогазові та сервісні компанії до Одеси, де 23 - 24 вересня на Odesa Offshore Conference 2021 будуть обговорені сучасні технології видобутку вуглеводнів на суші і шельфі. Актуальною темою одеської конференції буде розбудова інфраструктури південного регіону України
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2021
09:00 / 20 травня, 2021
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2021 Карпатська нафтогазова конференція традиційно збирає видобувників, сервісні, бурові компанії та трейдерів у Львові. 20-21 травня EXPRO об‘єднає представників нафтогазової галузі та вперше підніме питання торгівлі електроенергії і напрямку декарбонізації та використання водню в Україні та Європі
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2021
Всі події