Маврикій Калугін став головним виконавчим директором Нафтогазу

Головним виконавчим директором Групи Нафтогаз став член правління Нафтогазу Маврикій Калугін. Сергій Боєв, який до цього був начальником департаменту стратегії та бізнес-аналітики НАК «Нафтогаз України», обійняв посаду директора зі стратегії та розвитку бізнесу Групи Нафтогаз. Такі кадрові зміни відбулися 26 листопада 2021 р, зазначилив Нафтогазі.

Вдячний акціонерам та правлінню Нафтогазу за можливість застосувати свій досвід та знання для розвитку компанії. Ми перебуваємо на передовій боротьби за енергетичну незалежність України. Ми повинні використовуватись значні ресурси та можливості нашого бізнес-портфеля для збільшення обсягів газу, доступного споживачам. Ми робитимемо це через впровадження нових технологій та практик, підвищення продуктивності праці, вдосконалення охорони та безпеки праці, підвищення операційної ефективності. А все це зрештою призведе до покращення фінансових результатів Нафтогазу» - відзначим Калугін.

На посаді головного виконавчого директора він відповідатиме за підвищення темпів розвитку та забезпечення прибутковості Нафтогазу, координуватиме роботу з пошуку нових бізнес-можливостей, забезпечуватиме реалізацію інвестиційної політики компанії. Також у периметрі відповідальності Маврикія Калугіна будуть питання операційних стандартів охорони та продуктивності праці на підприємствах Нафтогазу.

Сергій Боєв очолив корпоративну функцію «Стратегія та бізнес-аналітика «Групи Нафтогаз». Він організовуватиме і координуватиме роботу з розробки корпоративної стратегії та консолідованого бізнес-плану Групи, діяльності аналітичної функції та управління інвестиціями Нафтогазу. Зокрема, відповідатиме за портфельне управління бізнесом та активами Групи Нафтогаз.

Сергій також здійснюватиме запровадження нових перспективних напрямів діяльності, зокрема, напрямів зеленої енергетики, включаючи залучення партнерів та необхідних ресурсів для перетворення таких напрямків на нові бізнеси Нафтогазу. Одним із перших важливих кроків у новій ролі буде формування ефективного підходу до портфельного управління та розробка стратегії залучення партнерів для підвищення ефективності управління бізнесами та активами.

14:37 / 2 грудня 2021

Подiї
09:30 / 29 березня, 2022
09:00 / 23 вересня, 2021
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2021 EXPRO Consulting разом з «Укргазвидобування» запрошують провідні нафтогазові та сервісні компанії до Одеси, де 23 - 24 вересня на Odesa Offshore Conference 2021 будуть обговорені сучасні технології видобутку вуглеводнів на суші і шельфі. Актуальною темою одеської конференції буде розбудова інфраструктури південного регіону України
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2021
09:00 / 20 травня, 2021
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2021 Карпатська нафтогазова конференція традиційно збирає видобувників, сервісні, бурові компанії та трейдерів у Львові. 20-21 травня EXPRO об‘єднає представників нафтогазової галузі та вперше підніме питання торгівлі електроенергії і напрямку декарбонізації та використання водню в Україні та Європі
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2021
Всі події