Група ЕРУ створила окрему компанію для постачання газу населенню – «ЕРУ Людям»

Група компаній «Енергетичні ресурси України» (ЕРУ) наприкінці грудня 2020р створила окрему компанію для поставок природного газу побутовим споживачам – ТОВ «ЕРУ Людям». Про це повідомила прес-служба компанії у Facebook. Директор компанії – Андрій Дорохов, кінцеві бенефіціари – Дейл Перрі (51%) та Ярослав Мудрий (49%).

«ЕРУ продовжує реалізовувати довгострокову стратегію, частиною якої є активна участь в розвитку ринку постачання природного газу для населення України», - йдеться у повідомленні компанії.

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП) на засіданні 17 лютого видала компанії «ЕРУ Людям» ліцензію на право провадження господарської діяльності з постачання природного газу.

«Після відкриття ринку постачання газу для населення стало очевидним, що є нагальна потреба у забезпеченні справедливих цін для українських споживачів, а це можливо тільки за наявності реальної конкуренції. Як лідери ринку ми готові запропоновувати свій досвід, конкурентну ціну на газ та високий рівень сервісу у домівки українським людям» - відмітив керуючий партнер Групи компаній ЕРУ Ярослав Мудрий.

 

11:59 / 19 лютого 2021

Подiї
09:00 / 20 травня, 2021
11:00 / 13 лютого, 2020
AGROPETROL 2020 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу та електроенергії зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 13 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2020
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
Всі події