Група ЕРУ створила окрему компанію для постачання газу населенню – «ЕРУ Людям»

Група компаній «Енергетичні ресурси України» (ЕРУ) наприкінці грудня 2020р створила окрему компанію для поставок природного газу побутовим споживачам – ТОВ «ЕРУ Людям». Про це повідомила прес-служба компанії у Facebook. Директор компанії – Андрій Дорохов, кінцеві бенефіціари – Дейл Перрі (51%) та Ярослав Мудрий (49%).

«ЕРУ продовжує реалізовувати довгострокову стратегію, частиною якої є активна участь в розвитку ринку постачання природного газу для населення України», - йдеться у повідомленні компанії.

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП) на засіданні 17 лютого видала компанії «ЕРУ Людям» ліцензію на право провадження господарської діяльності з постачання природного газу.

«Після відкриття ринку постачання газу для населення стало очевидним, що є нагальна потреба у забезпеченні справедливих цін для українських споживачів, а це можливо тільки за наявності реальної конкуренції. Як лідери ринку ми готові запропоновувати свій досвід, конкурентну ціну на газ та високий рівень сервісу у домівки українським людям» - відмітив керуючий партнер Групи компаній ЕРУ Ярослав Мудрий.

 

11:59 / 19 лютого 2021

Подiї
09:30 / 29 березня, 2022
09:00 / 23 вересня, 2021
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2021 EXPRO Consulting разом з «Укргазвидобування» запрошують провідні нафтогазові та сервісні компанії до Одеси, де 23 - 24 вересня на Odesa Offshore Conference 2021 будуть обговорені сучасні технології видобутку вуглеводнів на суші і шельфі. Актуальною темою одеської конференції буде розбудова інфраструктури південного регіону України
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2021
09:00 / 20 травня, 2021
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2021 Карпатська нафтогазова конференція традиційно збирає видобувників, сервісні, бурові компанії та трейдерів у Львові. 20-21 травня EXPRO об‘єднає представників нафтогазової галузі та вперше підніме питання торгівлі електроенергії і напрямку декарбонізації та використання водню в Україні та Європі
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2021
Всі події