Енергоспівтовариство дало позитивний висновок на сертифікацію «Укренерго»

Енергетичне співтовариство представило позитивний висновок щодо попередньої сертифікації оператора системи передачі НЕК «Укренерго» за моделлю ISO (Independent System Operator).

Відповідне рішення 27 листопада опублікувала членкиня НКРЕКП - Ольга Бабій.

«На підставі інформації, представленої у Попередньому рішенні, та всієї інформації, отриманої в ході даної процедури, Секретаріат заключає, що «Укренерго» може бути сертифіковано відповідно до Попереднього рішення (рішення НКРЕКП від 2 червня 2021р – ред.)»,- йдеться у рішенні Регулятора.

Як зазначають у висновку Енергоспівтовариства… Нацкомісія повинна максимально враховувати наведені коментарі Секретаріату при прийнятті свого Остаточного рішення щодо сертифікації «Укренерго».

«Відповідно до того ж положення, Регулятор має ухвалити Остаточне рішення протягом двох місяців після отримання даного висновку Секретаріату», - наголошує європейська організація.

Крім того, Регулятор повинен повідомити своє рішення до Секретаріату та опублікувати його разом з думкою Енергоспівтовариства.

Як повідомляло агентство ExPro, 2 червня НКРЕКП прийняла попереднє рішення про сертифікацію оператора системи передачі «НЕК «Укренерго» за моделлю ISO (Independent System Operator).

11:24 / 29 листопада 2021

Подiї
09:30 / 29 березня, 2022
09:00 / 23 вересня, 2021
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2021 EXPRO Consulting разом з «Укргазвидобування» запрошують провідні нафтогазові та сервісні компанії до Одеси, де 23 - 24 вересня на Odesa Offshore Conference 2021 будуть обговорені сучасні технології видобутку вуглеводнів на суші і шельфі. Актуальною темою одеської конференції буде розбудова інфраструктури південного регіону України
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2021
09:00 / 20 травня, 2021
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2021 Карпатська нафтогазова конференція традиційно збирає видобувників, сервісні, бурові компанії та трейдерів у Львові. 20-21 травня EXPRO об‘єднає представників нафтогазової галузі та вперше підніме питання торгівлі електроенергії і напрямку декарбонізації та використання водню в Україні та Європі
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2021
Всі події