«Енергоатом» створив та продовжить збільшувати запас ядерного палива

НАЕК «Енергоатом» у співпраці із одним із найбільших світових виробників ядерного палива, компанією Westinghouse, яка на сьогодні вже постачає свіже ядерне паливо для шести енергоблоків українських АЕС, створив річний запас ядерного палива та продовжить його нарощення до оптимального розміру. Про це 12 липня повідомив президент «Енергоатома» Юрій Недашковський.

«У нас створений річний запас свіжого ядерного палива, що з урахування спеціальних положень контракту з Westinghouse гарантує забезпечення паливом наших АЕС за будь-яких форс-мажорних обставин. Але ми ще певний час продовжимо нарощувати цей запас для досягнення оптимальної розрахункової величини», - сказав він.

16:00 / 16 липня, 2018

Подiї
08:00 / 23 травня, 2019
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2019 Перший день конференції 23 травня присвячений новим технологіям видобутку нафти і газу, геологічним дослідженням, бурінню, інтенсифікації видобутку (ГРП, снабінг) та ремонту свердловин. Головна тема другого дня міжнародного заходу - трейдинг природного газу в Україні та Європі. Ukrainian Gas Market 24 травня збирає постачальників, видобувників, трейдерів та імпортерів природного газу.
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2019
12:30 / 5 березня, 2019
Круглий стіл: Добове балансування ринку газу в Україні Для обговорення перших днів добового балансування ринку природного газу в Києві зібрались трейдери, оператори ГРМ, «Укртрансгаз», НКРЕКП та споживачі.
Круглий стіл: Добове балансування ринку газу в Україні
10:00 / 8 лютого, 2019
AGROPETROL 2019 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу, електроенергії та міндобрив зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 8 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2019
Всі події