«Енергоатом» створив та продовжить збільшувати запас ядерного палива

НАЕК «Енергоатом» у співпраці із одним із найбільших світових виробників ядерного палива, компанією Westinghouse, яка на сьогодні вже постачає свіже ядерне паливо для шести енергоблоків українських АЕС, створив річний запас ядерного палива та продовжить його нарощення до оптимального розміру. Про це 12 липня повідомив президент «Енергоатома» Юрій Недашковський.

«У нас створений річний запас свіжого ядерного палива, що з урахування спеціальних положень контракту з Westinghouse гарантує забезпечення паливом наших АЕС за будь-яких форс-мажорних обставин. Але ми ще певний час продовжимо нарощувати цей запас для досягнення оптимальної розрахункової величини», - сказав він.

16:00 / 16 липня 2018

Подiї
11:00 / 13 лютого, 2020
AGROPETROL 2020 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу та електроенергії зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 13 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2020
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
12:00 / 13 червня, 2019
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії Для обговорення процесу впровадження нового ринку електроенергії, яке заплановано на 1 липня 2019р, компанія ExPro Consulting зібрала в інформагентстві "Укрінформ" провідних гравців ринку, а також більше 120 незалжених постачальників та споживачів електроенергії.
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії
Всі події