«Енергоатом» перебуває в складному фінансовому становищі – керівник компанії Павлишин

ДП «НАЕК «Енергоатом» перебуває в складному фінансовому становищі та має кредитну заборгованість в розмірі 4,5 млрд грн.

Про це під час засідання комітету Верховної Ради з питань енергетики та ЖКП повідомив т.в.о. президента «Енергоатому» Павло Павлишин.

«Приблизно, середня ціна електроенергії з урахуванням 10% на вільному ринку становить 67-68 коп/кВт-год максимум. На сьогодні, кредитний портфель компанії становить 26 млрд грн, 13 млрд грн винен «Енергоринок». Сьогодні кредитна заборгованість по компанії становить 4,5 млрд грн. Становище компанії вкрай складне, дуже складне фінансове становище», - сказав він.

Крім цього, Павлишин додав, що компанія в повній мірі фінансує та виконує всі заходи для забезпечення безпеки АЕС, але профінансованим залишається питання розвитку компанії.

В свою чергу, він привітав ініціативу збільшити долю продажу е/е компанією на ринку «на добу наперед» до 15%.

Також, компанія веде переговори з Міністерством фінансів щодо зниження долі відрахування чистого прибутку в бюджет з 90% до 50% з наступного року.

16:56 / 13 грудня, 2019

Подiї
11:00 / 13 лютого, 2020
AGROPETROL 2020 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу та електроенергії зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 13 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2020
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
12:00 / 13 червня, 2019
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії Для обговорення процесу впровадження нового ринку електроенергії, яке заплановано на 1 липня 2019р, компанія ExPro Consulting зібрала в інформагентстві "Укрінформ" провідних гравців ринку, а також більше 120 незалжених постачальників та споживачів електроенергії.
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії
Всі події