«Ем-Ай СВАКО Україна» надасть сервісні послуги по бурових розчинах для УГВ

26 вересня відбувся аукціон від «Укргазвидобування», з надання сервісних послуг бурових розчинів для 2 свердловин, на суму 69 млн грн (з ПДВ). Строк надання послуг для першої свердловини №125 Котелевського ГКР, розрахований з березня 2019р, протягом 200 днів. Для другої свердловини №212 Солохівського НГКР, строк надання послуг розрахований з жовтня 2018р, протягом 180 днів. В аукціоні приймали участь три компанії: ТОВ «Ем-Ай СВАКО Україна», ТОВ «БПК Газінвестпроект» та ТОВ «Шамір Кемікал». Після проведення аукціону та протоколу розкриття, з пропозицією 69 млн грн, перемогу одержало ТОВ «Ем-Ай СВАКО Україна» (керівник Євген Вішнікін). Компанія поки що очікує офіційного рішення, щодо одержання перемоги в тендері.

Загалом, це вже 7 тендер у цьому році по сервісним послугам бурових розчинів від «Укргазвидобування». Найбільший тендер був у квітні, з 2 лотами, на суму 165 млн грн. Тоді переможцем першого лоту стало ТОВ «БПК Газінвестпроект» (керівник Олег Попович), з пропозицією 80 млн грн. Другий лот дістався ТОВ «Шамір Кемікал» (керівник Андрій Килимник), на суму 81 млн грн.

M-I SWACO одна з найбільших нафтосервісних компаній США. У серпні 2010р M-I SWACO стала частиною компанії Schlumberger через злиття останньої з Smith International.

13:13 / 27 вересня, 2018

Подiї
08:00 / 23 травня, 2019
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2019 Перший день конференції 23 травня присвячений новим технологіям видобутку нафти і газу, геологічним дослідженням, бурінню, інтенсифікації видобутку (ГРП, снабінг) та ремонту свердловин. Головна тема другого дня міжнародного заходу - трейдинг природного газу в Україні та Європі. Ukrainian Gas Market 24 травня збирає постачальників, видобувників, трейдерів та імпортерів природного газу.
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2019
12:30 / 5 березня, 2019
Круглий стіл: Добове балансування ринку газу в Україні Для обговорення перших днів добового балансування ринку природного газу в Києві зібрались трейдери, оператори ГРМ, «Укртрансгаз», НКРЕКП та споживачі.
Круглий стіл: Добове балансування ринку газу в Україні
10:00 / 8 лютого, 2019
AGROPETROL 2019 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу, електроенергії та міндобрив зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 8 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2019
Всі події