ДТЕК придбав 6,7% акцій «Хмельницькобленерго»

Компанія DTEK Grids B.V., яка входить в енергохолдинг ДТЕК, є власником 6,7457% акцій розподільчої компанії АТ «Хмельницькобленерго». Про це свідчать дані Агентства з розвитку інфраструктури фондового ринку України (SMIDA) за перший квартал 2020р, в даних за 4 квартал 2019р дані про акціонера DTEK Grids B.V. були відсутні.

За даними агентства, 70,0089% акцій належить Фонду державного майна України.

Як повідомили в компанії, ДТЕК купив акції "Хмельницькобленерго" 10 років назад компаніями "ДТЕК Енерго" та DTEK Holdings Limited. В кінці березня 2020р вони були продані на користь DTEK Grids B.V. для виконання вимоги про анбандлінг на ринку електроенергії.

"Дані дії - це звичайна внутрішньогрупова операція з метою дотримання законодавчих вимог щодо анбандлінгу, а не нове придбання групи ДТЕК", - зазначили в компанії.

За інформацією ДТЕК, DTEK Grids B.V. відповідає за сегмент розподілу електроенергії та входить в структура стратегічного холдингу DTEK B. V. (зареєстрований в Нідерландах). DTEK Grids B.V. обслуговує 5,6 млн клієнтів (промислових та побутових), компанія присутня в Києві, Київській Дніпропетровській, Донецькій та Одеській областях.

13:30 / 26 червня, 2020

Подiї
11:00 / 13 лютого, 2020
AGROPETROL 2020 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу та електроенергії зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 13 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2020
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
12:00 / 13 червня, 2019
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії Для обговорення процесу впровадження нового ринку електроенергії, яке заплановано на 1 липня 2019р, компанія ExPro Consulting зібрала в інформагентстві "Укрінформ" провідних гравців ринку, а також більше 120 незалжених постачальників та споживачів електроенергії.
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії
Всі події