ДТЕК планує за 3-4 роки встановити електрофільтри на своїх ТЕС

Енергохолдинг ДТЕК планує в найближчі 3-4 роки здійснити інвестиції в екологічну модернізацію своєї теплової генерації та встановити на енергоблоках ТЕС електричні фільтри, які дозволять знизити кількість викидів в атмосферу забруднюючих речовин. Про це повідомив генеральний директор компанії Максим Тімченко.

"Живе у нас питання по Придніпровській ТЕС. В цьому році ми закінчуємо реконструкцію двох енергоблоків (переведення з антрациту на газове вугілля - ред.) і на одному блоці встановлюємо електрофільтр тому, що на іншому блоці він вже є. По Придніпровській ТЕС ми закінчимо роботи в найближчі 2 роки, по іншим станціям - це питання 3-4 років", - сказав він.

17:05 / 4 жовтня, 2018

Подiї
11:00 / 13 лютого, 2020
AGROPETROL 2020 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу та електроенергії зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 13 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2020
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
12:00 / 13 червня, 2019
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії Для обговорення процесу впровадження нового ринку електроенергії, яке заплановано на 1 липня 2019р, компанія ExPro Consulting зібрала в інформагентстві "Укрінформ" провідних гравців ринку, а також більше 120 незалжених постачальників та споживачів електроенергії.
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії
Всі події