ДТЕК планує за 3-4 роки встановити електрофільтри на своїх ТЕС

Енергохолдинг ДТЕК планує в найближчі 3-4 роки здійснити інвестиції в екологічну модернізацію своєї теплової генерації та встановити на енергоблоках ТЕС електричні фільтри, які дозволять знизити кількість викидів в атмосферу забруднюючих речовин. Про це повідомив генеральний директор компанії Максим Тімченко.

"Живе у нас питання по Придніпровській ТЕС. В цьому році ми закінчуємо реконструкцію двох енергоблоків (переведення з антрациту на газове вугілля - ред.) і на одному блоці встановлюємо електрофільтр тому, що на іншому блоці він вже є. По Придніпровській ТЕС ми закінчимо роботи в найближчі 2 роки, по іншим станціям - це питання 3-4 років", - сказав він.

17:05 / 4 жовтня, 2018

Подiї
08:00 / 26 вересня, 2019
12:00 / 13 червня, 2019
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії Для обговорення процесу впровадження нового ринку електроенергії, яке заплановано на 1 липня 2019р, компанія ExPro Consulting зібрала в інформагентстві "Укрінформ" провідних гравців ринку, а також більше 120 незалжених постачальників та споживачів електроенергії.
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії
08:00 / 23 травня, 2019
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2019 Перший день конференції 23 травня присвячений новим технологіям видобутку нафти і газу, геологічним дослідженням, бурінню, інтенсифікації видобутку (ГРП, снабінг) та ремонту свердловин. Головна тема другого дня міжнародного заходу - трейдинг природного газу в Україні та Європі. Ukrainian Gas Market 24 травня збирає постачальників, видобувників, трейдерів та імпортерів природного газу.
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2019
Всі події