ДТЕК планує в цьому році імпортувати 2 млн т антрациту

Компанія «ДТЕК Енерго», яка входить в структуру енергохолдингу ДТЕК та об’єднує активи у сфері видобутку, збагачення вугілля та генерацію електроенергії на ТЕС, планує в цьому році імпортувати в Україну 2 млн т антрациту. Про це 11 липня повідомив генеральний директор «ДТЕК Енерго» Дмитро Сахарук.

«Ми плануємо імпортувати 2 млн т вугілля, 1-1,1 млн т (в залежності від режиму роботи) на Луганську ТЕС, решту на Криворізьку ТЕС», - сказав він, додавши, що компанія робить все для того, щоб повністю забезпечити свої ТЕС вугілля українського видобутку.

На сьогодні компанія вже імпортувала половину із запланованого обсягу – біля 1 млн т.

«Ми на сьогодні по видобутку вугілля марки «Г» повністю збалансовані. Ми не маємо потреби купувати вугілля, видобуте на державних шахтах», - зазначив Сахарук, відповідаючи на питання про купівлю компанією газового вугілля від державних шахт. За його словами, поставки із держшахт можливі лише у випадку оптимізації логістичних витрат з компанією «Центренерго». Також Сахарук повідомив, що в 2018р компанія планує видобути на власних шахтах більше 24 млн т вугілля.

17:00 / 16 липня, 2018

Подiї
08:00 / 23 травня, 2019
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2019 Перший день конференції 23 травня присвячений новим технологіям видобутку нафти і газу, геологічним дослідженням, бурінню, інтенсифікації видобутку (ГРП, снабінг) та ремонту свердловин. Головна тема другого дня міжнародного заходу - трейдинг природного газу в Україні та Європі. Ukrainian Gas Market 24 травня збирає постачальників, видобувників, трейдерів та імпортерів природного газу.
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2019
12:30 / 5 березня, 2019
Круглий стіл: Добове балансування ринку газу в Україні Для обговорення перших днів добового балансування ринку природного газу в Києві зібрались трейдери, оператори ГРМ, «Укртрансгаз», НКРЕКП та споживачі.
Круглий стіл: Добове балансування ринку газу в Україні
10:00 / 8 лютого, 2019
AGROPETROL 2019 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу, електроенергії та міндобрив зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 8 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2019
Всі події