ДТЕК планує в цьому році імпортувати 2 млн т антрациту

Компанія «ДТЕК Енерго», яка входить в структуру енергохолдингу ДТЕК та об’єднує активи у сфері видобутку, збагачення вугілля та генерацію електроенергії на ТЕС, планує в цьому році імпортувати в Україну 2 млн т антрациту. Про це 11 липня повідомив генеральний директор «ДТЕК Енерго» Дмитро Сахарук.

«Ми плануємо імпортувати 2 млн т вугілля, 1-1,1 млн т (в залежності від режиму роботи) на Луганську ТЕС, решту на Криворізьку ТЕС», - сказав він, додавши, що компанія робить все для того, щоб повністю забезпечити свої ТЕС вугілля українського видобутку.

На сьогодні компанія вже імпортувала половину із запланованого обсягу – біля 1 млн т.

«Ми на сьогодні по видобутку вугілля марки «Г» повністю збалансовані. Ми не маємо потреби купувати вугілля, видобуте на державних шахтах», - зазначив Сахарук, відповідаючи на питання про купівлю компанією газового вугілля від державних шахт. За його словами, поставки із держшахт можливі лише у випадку оптимізації логістичних витрат з компанією «Центренерго». Також Сахарук повідомив, що в 2018р компанія планує видобути на власних шахтах більше 24 млн т вугілля.

17:00 / 16 липня 2018

Подiї
09:00 / 20 травня, 2021
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2021 Карпатська нафтогазова конференція традиційно збирає видобувників, сервісні, бурові компанії та трейдерів у Львові. 20-21 травня EXPRO об‘єднає представників нафтогазової галузі та вперше підніме питання торгівлі електроенергії і напрямку декарбонізації та використання водню в Україні та Європі
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2021
11:00 / 13 лютого, 2020
AGROPETROL 2020 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу та електроенергії зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 13 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2020
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
Всі події