ДТЕК планує в цьому році імпортувати 2 млн т антрациту

Компанія «ДТЕК Енерго», яка входить в структуру енергохолдингу ДТЕК та об’єднує активи у сфері видобутку, збагачення вугілля та генерацію електроенергії на ТЕС, планує в цьому році імпортувати в Україну 2 млн т антрациту. Про це 11 липня повідомив генеральний директор «ДТЕК Енерго» Дмитро Сахарук.

«Ми плануємо імпортувати 2 млн т вугілля, 1-1,1 млн т (в залежності від режиму роботи) на Луганську ТЕС, решту на Криворізьку ТЕС», - сказав він, додавши, що компанія робить все для того, щоб повністю забезпечити свої ТЕС вугілля українського видобутку.

На сьогодні компанія вже імпортувала половину із запланованого обсягу – біля 1 млн т.

«Ми на сьогодні по видобутку вугілля марки «Г» повністю збалансовані. Ми не маємо потреби купувати вугілля, видобуте на державних шахтах», - зазначив Сахарук, відповідаючи на питання про купівлю компанією газового вугілля від державних шахт. За його словами, поставки із держшахт можливі лише у випадку оптимізації логістичних витрат з компанією «Центренерго». Також Сахарук повідомив, що в 2018р компанія планує видобути на власних шахтах більше 24 млн т вугілля.

17:00 / 16 липня, 2018