ДТЕК Енерго повністю виплатить купон вересня за облігаціями - на $29,5 млн

Компанія ДТЕК Енерго планує повністю виплатити купон за облігаціями у вересні, на загальну суму $29,5 млн.

Про це повідомляє Bloomberg, з посиланням на інтервʼю Максима Тімченка, генерального директора ДТЕК.

«Найбільший в Україні приватний виробник електроенергії та вугілля DTEK Energy BV планує повністю виплатити відсотки за облігаціями у вересні», - вказує Bloomberg.

В Bloomberg додали, що компанія досягла угоди з інвесторами щодо зміни умов, щоб дозволити їй виплачувати 3,5% замість повних 7% у наступних кварталах. Проте, зрештою ДТЕК сплатив червневий купон за повною ставкою.

«Хоча ми домовилися про можливість 4-х послідовних періодів половинної оплати, ми вирішили не використовувати це і залишити це на потім, якщо ситуація погіршиться», - повідомив гендиректор ДТЕК в інтервʼю.

Також, Тімченко повідомив, що ДТЕК Енерго вже скоро оголосить про інвестиції у ВДЕ в Румунії. Окрім цього, компанія має плани щодо проєктів і в Італії, Хорватії та Польщі.

Як повідомляли в ExPro, державна компанія НЕК «Укренерго» просила відтермінувати сплату купону з облігацій на два роки, а також перенести дату погашення облігацій на листопад 2028-го року.

11:50 / 4 серпня 2022

Подiї
09:30 / 29 березня, 2022
09:00 / 23 вересня, 2021
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2021 EXPRO Consulting разом з «Укргазвидобування» запрошують провідні нафтогазові та сервісні компанії до Одеси, де 23 - 24 вересня на Odesa Offshore Conference 2021 будуть обговорені сучасні технології видобутку вуглеводнів на суші і шельфі. Актуальною темою одеської конференції буде розбудова інфраструктури південного регіону України
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2021
09:00 / 20 травня, 2021
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2021 Карпатська нафтогазова конференція традиційно збирає видобувників, сервісні, бурові компанії та трейдерів у Львові. 20-21 травня EXPRO об‘єднає представників нафтогазової галузі та вперше підніме питання торгівлі електроенергії і напрямку декарбонізації та використання водню в Україні та Європі
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2021
Всі події