«Укренерго» просить відтермінувати виплати за «зеленими» єврооблігаціями

Український оператор системи передачі НЕК «Укренерго» просить відтермінувати сплату купону з облігацій на два роки, а також перенести дату погашення облігацій на листопад 2028-го року.

Про це повідомляють в «Укренерго».

«Сьогодні, 28 липня 2022 року, НЕК «Укренерго» (далі – Укренерго або Компанія) оголосила пропозицію для інвесторів щодо зміни умов випуску «зелених» єврооблігацій сталого розвитку на суму 825 млн доларів США з дохідністю 6,875% з терміном погашення у листопаді 2026 року.

Зокрема, пропонується відтермінувати купонні виплати за єврооблігаціями, сплата яких здійснюється протягом 24 місяців, починаючи з наступної дати виплати відсотків за єврооблігаціями, на умовах продовження нарахування відсотків за визначеною ставкою купона на рівні 6,875% та з можливістю капіталізації відтермінованих сум наприкінці цього періоду, а також перенести дату погашення єврооблігацій на 24 місяці – на листопад 2028 року. Відтермінування сплати цих сум дозволить Укренерго забезпечити належний рівень ліквідності в сьогоднішній складній ситуації та отримати можливість спрямувати необхідні кошти на підтримку енергетичного сектору України в умовах неспровокованої військової агресії з боку російської федерації. Після зміни зазначених умов випуску єврооблігацій всі зобов’язання Укренерго за ними будуть і надалі повністю гарантуватися державою», - йдеться в заяві компанії.

Також, в «Укренерго» просять інвесторів схвалити рішення про перенесення строків розгляду виконання цілей елементу сталого розвитку та додати можливість коригувати ці цілі з метою відображення наслідків війни.

«Цей крок суттєво допоможе НЕК «Укренерго» забезпечити підтримку енергетичного сектору України в умовах повномасштабної війни, яку проти нас веде росія», - прокоментував таке рішення Володимир Кудрицький, очільник системного оператора.

Рішення інвесторів очікується до 9 серпня.

13:40 / 28 липня 2022

Подiї
09:30 / 29 березня, 2022
09:00 / 23 вересня, 2021
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2021 EXPRO Consulting разом з «Укргазвидобування» запрошують провідні нафтогазові та сервісні компанії до Одеси, де 23 - 24 вересня на Odesa Offshore Conference 2021 будуть обговорені сучасні технології видобутку вуглеводнів на суші і шельфі. Актуальною темою одеської конференції буде розбудова інфраструктури південного регіону України
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2021
09:00 / 20 травня, 2021
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2021 Карпатська нафтогазова конференція традиційно збирає видобувників, сервісні, бурові компанії та трейдерів у Львові. 20-21 травня EXPRO об‘єднає представників нафтогазової галузі та вперше підніме питання торгівлі електроенергії і напрямку декарбонізації та використання водню в Україні та Європі
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2021
Всі події