Долота «Унібуртех» пройшли сертифікацію стандарту API Specification Q1

ТОВ «Універсальна бурильна техніка» в серпні 2021р завершила роботи по ресертифікації Американським нафтовим інститутом (API) система управління якістю, стосовно проектування та виготовлення доліт шарошкових на відповідність стандарту API Specification Q1 «Specification for Quality Management System Requirements for Manufacturing Organization for the Petroleum and Natural Gas Industry» (Специфікація на вимоги системи менеджменту якості для виробничих організацій нафтової та газової промисловості). Про це повідомив директор з якості ТОВ «Унібуртех» Андрій Колодій.

За повідомленням, разом з ресертифікацією шарошкових доліт була сертифіковано система управління, стосовно проектування та виготовлення доліт PDC. В результаті ТОВ «Унібуртех» отримало сертифікат №Q1-3693, яким підтверджено відповідність система управління якістю, стосовно проектування та виготовлення доліт шарошкових і доліт PDC на відповідність стандарту API Specification Q1.

Крім того, проведена сертифікація продукції та отримано сертифікат № 7-1-1409 про відповідність доліт шарошкових та доліт PDC стандарту API Specification 7-1. Даний сертифікат є також ліцензією, яка дає право наносити на сертифіковану продукцію офіційну монограму Американського нафтового інституту (API).

Андрій Колодій відзначив, що символічним є те, що Американський нафтовий інститут (API) видав ТОВ «Унібуртех» сертифікати 24 серпня на День Незалежності України.

Нагадаємо, навесні цього року генеральний директор компанії «Універсальна бурильна техніка» Олександр Ченський розповідав у інтерв’ю з ExPro про важливість відкриття українського ринку для національного виробника.

14:31 / 14 вересня 2021

Подiї
09:00 / 23 вересня, 2021
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2021 EXPRO Consulting разом з «Укргазвидобування» запрошують провідні нафтогазові та сервісні компанії до Одеси, де 23 - 24 вересня на Odesa Offshore Conference 2021 будуть обговорені сучасні технології видобутку вуглеводнів на суші і шельфі. Актуальною темою одеської конференції буде розбудова інфраструктури південного регіону України
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2021
09:00 / 20 травня, 2021
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2021 Карпатська нафтогазова конференція традиційно збирає видобувників, сервісні, бурові компанії та трейдерів у Львові. 20-21 травня EXPRO об‘єднає представників нафтогазової галузі та вперше підніме питання торгівлі електроенергії і напрямку декарбонізації та використання водню в Україні та Європі
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2021
11:00 / 13 лютого, 2020
AGROPETROL 2020 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу та електроенергії зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 13 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2020
Всі події