«Центренерго» в найближчий час зможе відмовитися від купівлі антрациту

ПАТ «Центренерго» в найближчий час зможе відмовитися від закупівлі імпортного вугілля антрацитової групи завдяки переведенню енергоблоків Трипільської та Зміївської ТЕС на роботу на вугілля газової групи, яке добувається в Україні. Про це під час круглого столу в парламентському комітеті з питань ПЕК повідомив міністр енергетики та вугільної промисловості Ігор Насалик.

«На сьогодні, я хочу повідомити про те, що генерація «Центренерго» практично вже не буде споживати антрацитову групу вугілля», - сказав він.

Також міністр додав, що інша енергетична компанія «Донбасенерго» уклала договір на переведення одного енергоблока Слов’янської ТЕС. «Ще одна проблематична точка – це «Донбасенерго», але компанія уклала договір з китайцями по переведенню енергоблоку на $500 млн», - повідомив Насалик.

Як повідомлялося раніше, на початку жовтня Міненерговугілля опублікувало прогнозний баланс палива на 2019р, згідно якого ТЕС «Центренерго» не мають споживати вугілля марок «А» та «Ш».

14:58 / 19 жовтня, 2018

Подiї
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
12:00 / 13 червня, 2019
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії Для обговорення процесу впровадження нового ринку електроенергії, яке заплановано на 1 липня 2019р, компанія ExPro Consulting зібрала в інформагентстві "Укрінформ" провідних гравців ринку, а також більше 120 незалжених постачальників та споживачів електроенергії.
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії
08:00 / 23 травня, 2019
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2019 Перший день конференції 23 травня присвячений новим технологіям видобутку нафти і газу, геологічним дослідженням, бурінню, інтенсифікації видобутку (ГРП, снабінг) та ремонту свердловин. Головна тема другого дня міжнародного заходу - трейдинг природного газу в Україні та Європі. Ukrainian Gas Market 24 травня збирає постачальників, видобувників, трейдерів та імпортерів природного газу.
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2019
Всі події