«Центренерго» в найближчий час зможе відмовитися від купівлі антрациту

ПАТ «Центренерго» в найближчий час зможе відмовитися від закупівлі імпортного вугілля антрацитової групи завдяки переведенню енергоблоків Трипільської та Зміївської ТЕС на роботу на вугілля газової групи, яке добувається в Україні. Про це під час круглого столу в парламентському комітеті з питань ПЕК повідомив міністр енергетики та вугільної промисловості Ігор Насалик.

«На сьогодні, я хочу повідомити про те, що генерація «Центренерго» практично вже не буде споживати антрацитову групу вугілля», - сказав він.

Також міністр додав, що інша енергетична компанія «Донбасенерго» уклала договір на переведення одного енергоблока Слов’янської ТЕС. «Ще одна проблематична точка – це «Донбасенерго», але компанія уклала договір з китайцями по переведенню енергоблоку на $500 млн», - повідомив Насалик.

Як повідомлялося раніше, на початку жовтня Міненерговугілля опублікувало прогнозний баланс палива на 2019р, згідно якого ТЕС «Центренерго» не мають споживати вугілля марок «А» та «Ш».

14:58 / 19 жовтня 2018

Подiї
09:00 / 20 травня, 2021
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2021 Карпатська нафтогазова конференція традиційно збирає видобувників, сервісні, бурові компанії та трейдерів у Львові. 20-21 травня EXPRO об‘єднає представників нафтогазової галузі та вперше підніме питання торгівлі електроенергії і напрямку декарбонізації та використання водню в Україні та Європі
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2021
11:00 / 13 лютого, 2020
AGROPETROL 2020 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу та електроенергії зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 13 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2020
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
Всі події