«Центренерго» в найближчий час зможе відмовитися від купівлі антрациту

ПАТ «Центренерго» в найближчий час зможе відмовитися від закупівлі імпортного вугілля антрацитової групи завдяки переведенню енергоблоків Трипільської та Зміївської ТЕС на роботу на вугілля газової групи, яке добувається в Україні. Про це під час круглого столу в парламентському комітеті з питань ПЕК повідомив міністр енергетики та вугільної промисловості Ігор Насалик.

«На сьогодні, я хочу повідомити про те, що генерація «Центренерго» практично вже не буде споживати антрацитову групу вугілля», - сказав він.

Також міністр додав, що інша енергетична компанія «Донбасенерго» уклала договір на переведення одного енергоблока Слов’янської ТЕС. «Ще одна проблематична точка – це «Донбасенерго», але компанія уклала договір з китайцями по переведенню енергоблоку на $500 млн», - повідомив Насалик.

Як повідомлялося раніше, на початку жовтня Міненерговугілля опублікувало прогнозний баланс палива на 2019р, згідно якого ТЕС «Центренерго» не мають споживати вугілля марок «А» та «Ш».

14:58 / 19 жовтня, 2018

Подiї
08:00 / 23 травня, 2019
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2019 Перший день конференції 23 травня присвячений новим технологіям видобутку нафти і газу, геологічним дослідженням, бурінню, інтенсифікації видобутку (ГРП, снабінг) та ремонту свердловин. Головна тема другого дня міжнародного заходу - трейдинг природного газу в Україні та Європі. Ukrainian Gas Market 24 травня збирає постачальників, видобувників, трейдерів та імпортерів природного газу.
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2019
12:30 / 5 березня, 2019
Круглий стіл: Добове балансування ринку газу в Україні Для обговорення перших днів добового балансування ринку природного газу в Києві зібрались трейдери, оператори ГРМ, «Укртрансгаз», НКРЕКП та споживачі.
Круглий стіл: Добове балансування ринку газу в Україні
10:00 / 8 лютого, 2019
AGROPETROL 2019 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу, електроенергії та міндобрив зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 8 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2019
Всі події