«Центренерго» в найближчий час зможе відмовитися від купівлі антрациту

ПАТ «Центренерго» в найближчий час зможе відмовитися від закупівлі імпортного вугілля антрацитової групи завдяки переведенню енергоблоків Трипільської та Зміївської ТЕС на роботу на вугілля газової групи, яке добувається в Україні. Про це під час круглого столу в парламентському комітеті з питань ПЕК повідомив міністр енергетики та вугільної промисловості Ігор Насалик.

«На сьогодні, я хочу повідомити про те, що генерація «Центренерго» практично вже не буде споживати антрацитову групу вугілля», - сказав він.

Також міністр додав, що інша енергетична компанія «Донбасенерго» уклала договір на переведення одного енергоблока Слов’янської ТЕС. «Ще одна проблематична точка – це «Донбасенерго», але компанія уклала договір з китайцями по переведенню енергоблоку на $500 млн», - повідомив Насалик.

Як повідомлялося раніше, на початку жовтня Міненерговугілля опублікувало прогнозний баланс палива на 2019р, згідно якого ТЕС «Центренерго» не мають споживати вугілля марок «А» та «Ш».

14:58 / 19 жовтня 2018

Подiї
09:30 / 29 березня, 2022
09:00 / 23 вересня, 2021
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2021 EXPRO Consulting разом з «Укргазвидобування» запрошують провідні нафтогазові та сервісні компанії до Одеси, де 23 - 24 вересня на Odesa Offshore Conference 2021 будуть обговорені сучасні технології видобутку вуглеводнів на суші і шельфі. Актуальною темою одеської конференції буде розбудова інфраструктури південного регіону України
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2021
09:00 / 20 травня, 2021
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2021 Карпатська нафтогазова конференція традиційно збирає видобувників, сервісні, бурові компанії та трейдерів у Львові. 20-21 травня EXPRO об‘єднає представників нафтогазової галузі та вперше підніме питання торгівлі електроенергії і напрямку декарбонізації та використання водню в Україні та Європі
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2021
Всі події