«Центренерго» не повернуло держшахтам 470 млн грн боргів 2019 року – нардеп

Компанія «Центренерго» не повернула ДП «Держвуглепостач» (оптовому трейдеру вугілля, яке видобувається державними шахтами) 469,9 млн грн боргу за паливо, отримане у 2019р. Таку інформацію на своїй Facebook-сторінці опублікував народний депутат від фракції «Батьківщина» Михайло Волинець.

«У серпні 2019р «Центренерго» припинило закупівлю вугілля у державного підприємства «Держвуглепостач», щоб запустити схеми постачання вугілля через приватних посередників прямо з Росії. Тоді «Держвуглепостач» подав на «Центренерго» до суду через невиконання договорів. 469,9 млн грн - за не просто відвантажене, а спалене «Центренерго» вугілля залишились мертвим боргом», - написав Волинець.

За його словами, «Держвуглепостач» подав позов на «Центренерго» до суду, але генеруюча компанія апелювала до того, що вугілля була не належної якості.

«Претензії до якості надумані, свідчать підписані на суму 469,9 млн грн акти прийому-передачі, в яких відзначена якість, в яких ураховані браковки. Вугілля поставлене, спалене, кошти багато разів обернулися, в тому числі, «Центренерго» купувало за них російське вугілля», - зазначив депутат.

За інформацією Волинця, «Центренерго» відтягує час сплати заборгованості за попередній період та продовжує накопичувати борги перед державними підприємствами. Депутат зазначив, що борги перед шахтами набагато більші, ніж 100 млн грн, які раніше були озвучені керівництвом генеруючої компанії.

Як повідомляло агентство ExPro, на початку травня 2020р т. в. о. голови «Центренерго» Володимир Потапенко повідомив, що компанія має поточну заборгованість перед державними шахтами у розмірі 100 млн грн. Він пообіцяв депутатському корпусу її оперативно погасити.

16:25 / 7 травня, 2020

Подiї
11:00 / 13 лютого, 2020
AGROPETROL 2020 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу та електроенергії зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 13 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2020
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
12:00 / 13 червня, 2019
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії Для обговорення процесу впровадження нового ринку електроенергії, яке заплановано на 1 липня 2019р, компанія ExPro Consulting зібрала в інформагентстві "Укрінформ" провідних гравців ринку, а також більше 120 незалжених постачальників та споживачів електроенергії.
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії
Всі події