«Центренерго» купує газ для Трипільської ТЕС, маючи 3-х місячні запаси вугілля на складах

Державна компанія «Центренерго» нещодавно запустила в роботу газомазутний блок №5 Трипільської ТЕС та розпочала купувати природний газ у пов’язаного з інтересами бізнесмена Ігоря Коломойського трейдера «Юнайтед Енерджі», в той же час на складах цієї станції накопичено запасів вугілля на більше ніж 3 місяці роботи ТЕС. Про це свідчать дані Міністерства енергетики та захисту довкілля.

Згідно цих даних, станом на 15 травня, на складах Трипільської ТЕС було 260,6 тис т вугілля газової групи та 28,9 тис т антрациту. За інформацією міністерства, запасів вугілля марки «Г» достатньо для роботи станції протягом 91 дня, а антрациту – на 12 днів роботи.

Щодо Вуглегірської ТЕС, газомазутний блок якої теж був нещодавно включений в роботу, на її складах, станом на 15 травня, було 19,8 тис т газового вугілля. Цих запасів достатньо на 7 днів роботи станції.

За добу 14 травня на Трипільську та Вуглегірську ТЕС було поставлено 3,9 та 5,1 тис т вугілля, а витрачено для роботи – 5 та 3 тис т вугілля відповідно.

Як повідомляло агентство ExPro, вперше за останні роки, на початку травня 2020р «Центренерго» запустило в роботу газомазутий блок №5 Трипільської ТЕС, а згодом був запущений такий же блок Вуглегірської ТЕС. Державна генеруюча компанія повідомила, що купує газ у приватного трейдера «Юнайтед Енерджі».

Такий крок генеруючої компанії, при профіциті українського вугілля, розкритикувала т. в. о. міністра енергетики та захисту довкілля Ольга Буславець. За інформацією народного депутата від фракції «Батьківщина» Михайла Волинця, «Центренерго» не повернуло державним шахтам борг у розмірі 470 млн грн за придбане у 2019р вугілля.

13:01 / 18 травня, 2020

Подiї
11:00 / 13 лютого, 2020
AGROPETROL 2020 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу та електроенергії зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 13 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2020
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
12:00 / 13 червня, 2019
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії Для обговорення процесу впровадження нового ринку електроенергії, яке заплановано на 1 липня 2019р, компанія ExPro Consulting зібрала в інформагентстві "Укрінформ" провідних гравців ринку, а також більше 120 незалжених постачальників та споживачів електроенергії.
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії
Всі події