Burisma придбала колтюбінг виробництва NOV

Компанія групи Burisma придбала нову колтюбінгову установку HR680CTU виробництва американської компанії NOV Hydra Rig. Про це повідомили в Burisma.

Нова установка з тяговим зусиллям інжектора 36 т, діаметром безмуфтової довгомірної труби 38,1 мм, а також робочим тиском обладнання до 70 МПа. Встановлено система прийому даних, аналізу втоми ГТ, моделювання роботи ГТ – MEDCO. Колтюбінг  може виконувати роботи в свердловинах глибиною понад 6000 метрів і призначена для допоміжних робіт з буріння, освоєння, інтенсифікації та капремонту свердловин. 

Рідинна частина агрегату обладнана тріплексним насосом Pacemaker, двома відцентровими насосами, ємністю для рідин об’ємом 1,5 куб м. Продуктивність до 600 л за хвилину, робочий тиск 70Мпа.

За словами Генерального директора Burisma Group Тараса Бурдейного, це дуже потужний колтюбінговий комплекс в Україні, який можна використовувати для проведення технологічних і ремонтно-відновлювальних робіт на газових і газоконденсатних свердловинах глибиною 6000 м і більше.

«Впровадження нової техніки і технологій дозволяє ефективно проводити роботи з ремонту свердловин та підтримки чинного фонду. Наявність нових технологій ремонту свердловин за допомогою колтюбінгових установок дозволить більш ніж в два рази збільшити якість роботи на свердловинах і стабілізувати буровий флот Групи», – зазначає Тарас Бурдейний.

Вперше в Україні (червень 2018 р) використана ця установка для освоєння свердловини №6 Журавлиної площі, з якої отримано промисловий приток вуглеводнів. Раніше Burisma Group придбала 3 азотні установки виробництва NOV Hydra Rig (США) і CAT (Німеччина).

«Ми повністю збудували вертикаль спецтехніки, яка дозволяє автономно вести всі роботи з видобутку вуглеводнів. Використання колтюбінга дозволить значно здешевити ремонтно-відновлювальні роботи, а також реалізувати завдання, які неможливо вирішити при застосуванні колони складових труб», – вважає Тарас Бурдейний.

Довідково:

Технології колтюбінгу (coiled tubing) використовують гнучкі безмуфтові безперервні труби довжиною до 20 км замість звичайних бурових і насосно-компресорних труб. Вони застосовуються під час внутрішньосвердловинних робіт, у тому числі на горизонтальних і бічних стовбурах – при капремонті (включаючи гідророзрив пласта), бурінні, геофізичних дослідженнях. Особливість гнучких труб полягає в тому, що їх можна безпечно застосовувати на герметизированному гирлі свердловини, тобто без її глушіння. Це дозволяє виключити більшість чинників негативного впливу на пласт і свердловину. Використання колтюбінгових установок спільно з азотним комплексом дозволяє проводити освоєння свердловин пінними системами, знизити рівень рідини до необхідної глибини, продувати свердловини газоподібним азотом.

10:00 / 12 жовтня 2018

Подiї
09:30 / 29 березня, 2022
09:00 / 23 вересня, 2021
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2021 EXPRO Consulting разом з «Укргазвидобування» запрошують провідні нафтогазові та сервісні компанії до Одеси, де 23 - 24 вересня на Odesa Offshore Conference 2021 будуть обговорені сучасні технології видобутку вуглеводнів на суші і шельфі. Актуальною темою одеської конференції буде розбудова інфраструктури південного регіону України
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2021
09:00 / 20 травня, 2021
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2021 Карпатська нафтогазова конференція традиційно збирає видобувників, сервісні, бурові компанії та трейдерів у Львові. 20-21 травня EXPRO об‘єднає представників нафтогазової галузі та вперше підніме питання торгівлі електроенергії і напрямку декарбонізації та використання водню в Україні та Європі
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2021
Всі події