Burisma придбала колтюбінг виробництва NOV

Компанія групи Burisma придбала нову колтюбінгову установку HR680CTU виробництва американської компанії NOV Hydra Rig. Про це повідомили в Burisma.

Нова установка з тяговим зусиллям інжектора 36 т, діаметром безмуфтової довгомірної труби 38,1 мм, а також робочим тиском обладнання до 70 МПа. Встановлено система прийому даних, аналізу втоми ГТ, моделювання роботи ГТ – MEDCO. Колтюбінг  може виконувати роботи в свердловинах глибиною понад 6000 метрів і призначена для допоміжних робіт з буріння, освоєння, інтенсифікації та капремонту свердловин. 

Рідинна частина агрегату обладнана тріплексним насосом Pacemaker, двома відцентровими насосами, ємністю для рідин об’ємом 1,5 куб м. Продуктивність до 600 л за хвилину, робочий тиск 70Мпа.

За словами Генерального директора Burisma Group Тараса Бурдейного, це дуже потужний колтюбінговий комплекс в Україні, який можна використовувати для проведення технологічних і ремонтно-відновлювальних робіт на газових і газоконденсатних свердловинах глибиною 6000 м і більше.

«Впровадження нової техніки і технологій дозволяє ефективно проводити роботи з ремонту свердловин та підтримки чинного фонду. Наявність нових технологій ремонту свердловин за допомогою колтюбінгових установок дозволить більш ніж в два рази збільшити якість роботи на свердловинах і стабілізувати буровий флот Групи», – зазначає Тарас Бурдейний.

Вперше в Україні (червень 2018 р) використана ця установка для освоєння свердловини №6 Журавлиної площі, з якої отримано промисловий приток вуглеводнів. Раніше Burisma Group придбала 3 азотні установки виробництва NOV Hydra Rig (США) і CAT (Німеччина).

«Ми повністю збудували вертикаль спецтехніки, яка дозволяє автономно вести всі роботи з видобутку вуглеводнів. Використання колтюбінга дозволить значно здешевити ремонтно-відновлювальні роботи, а також реалізувати завдання, які неможливо вирішити при застосуванні колони складових труб», – вважає Тарас Бурдейний.

Довідково:

Технології колтюбінгу (coiled tubing) використовують гнучкі безмуфтові безперервні труби довжиною до 20 км замість звичайних бурових і насосно-компресорних труб. Вони застосовуються під час внутрішньосвердловинних робіт, у тому числі на горизонтальних і бічних стовбурах – при капремонті (включаючи гідророзрив пласта), бурінні, геофізичних дослідженнях. Особливість гнучких труб полягає в тому, що їх можна безпечно застосовувати на герметизированному гирлі свердловини, тобто без її глушіння. Це дозволяє виключити більшість чинників негативного впливу на пласт і свердловину. Використання колтюбінгових установок спільно з азотним комплексом дозволяє проводити освоєння свердловин пінними системами, знизити рівень рідини до необхідної глибини, продувати свердловини газоподібним азотом.

10:00 / 12 жовтня, 2018

Подiї
11:00 / 13 лютого, 2020
AGROPETROL 2020 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу та електроенергії зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 13 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2020
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
12:00 / 13 червня, 2019
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії Для обговорення процесу впровадження нового ринку електроенергії, яке заплановано на 1 липня 2019р, компанія ExPro Consulting зібрала в інформагентстві "Укрінформ" провідних гравців ринку, а також більше 120 незалжених постачальників та споживачів електроенергії.
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії
Всі події