Burisma Group вводить в експлуатацію новий газопровід та збільшує ефективність свердловин

Burisma Group завершує роботи з будівництва нового газопроводу Водяне-Журавлина, що дозволить збільшити продуктивність свердловин на Водянівському родовищі. Довжина газопроводу складе більше 9,5 км з пропускною спроможністю близько 3 млн. кубометрів газу на добу.
З метою підвищення ефективності діяльності і збільшення дебіту свердловин компанії Burisma Group продовжують реалізовувати програми інтенсифікації. З початку 2018 року успішні операції з гідророзриву пласта були проведені на свердловинах №4 і №10 на Рокитнянському родовищі, і на свердловині №2 на Бориславському родовищі.


«Цього року успішно було проведено три операції з гідророзриву пласта. Це дозволило збільшити добове надходження на цих свердловинах в кілька разів.  До кінця року Група планує реалізувати ще чотири операції з гідророзриву пласта на своїх ділянках. Також була проведена кислотна обробка свердловини №4 на Водянівському родовищі, результатом стало збільшення добового дебіту свердловини з 70 тис. до 260 тис. кубометрів вуглевднів», – зазначив CEO Burisma Group Тарас Бурдейний.
З метою підвищення рентабельності діяльності Група придбала нове обладнання – колтюбингову установку виробництва NOV Hydra Rig.
«Це дає нам абсолютну незалежність у виконанні робіт з інтенсифікації, освоєння, буріння та капремонту свердловин. Обсяг інвестицій в обладнання становить понад 100 млн. грн», – повідомив Тарас Бурдейний.

14:00 / 11 липня 2018

Подiї
09:30 / 29 березня, 2022
09:00 / 23 вересня, 2021
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2021 EXPRO Consulting разом з «Укргазвидобування» запрошують провідні нафтогазові та сервісні компанії до Одеси, де 23 - 24 вересня на Odesa Offshore Conference 2021 будуть обговорені сучасні технології видобутку вуглеводнів на суші і шельфі. Актуальною темою одеської конференції буде розбудова інфраструктури південного регіону України
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2021
09:00 / 20 травня, 2021
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2021 Карпатська нафтогазова конференція традиційно збирає видобувників, сервісні, бурові компанії та трейдерів у Львові. 20-21 травня EXPRO об‘єднає представників нафтогазової галузі та вперше підніме питання торгівлі електроенергії і напрямку декарбонізації та використання водню в Україні та Європі
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2021
Всі події