Burisma Group вводить в експлуатацію новий газопровід та збільшує ефективність свердловин

Burisma Group завершує роботи з будівництва нового газопроводу Водяне-Журавлина, що дозволить збільшити продуктивність свердловин на Водянівському родовищі. Довжина газопроводу складе більше 9,5 км з пропускною спроможністю близько 3 млн. кубометрів газу на добу.
З метою підвищення ефективності діяльності і збільшення дебіту свердловин компанії Burisma Group продовжують реалізовувати програми інтенсифікації. З початку 2018 року успішні операції з гідророзриву пласта були проведені на свердловинах №4 і №10 на Рокитнянському родовищі, і на свердловині №2 на Бориславському родовищі.


«Цього року успішно було проведено три операції з гідророзриву пласта. Це дозволило збільшити добове надходження на цих свердловинах в кілька разів.  До кінця року Група планує реалізувати ще чотири операції з гідророзриву пласта на своїх ділянках. Також була проведена кислотна обробка свердловини №4 на Водянівському родовищі, результатом стало збільшення добового дебіту свердловини з 70 тис. до 260 тис. кубометрів вуглевднів», – зазначив CEO Burisma Group Тарас Бурдейний.
З метою підвищення рентабельності діяльності Група придбала нове обладнання – колтюбингову установку виробництва NOV Hydra Rig.
«Це дає нам абсолютну незалежність у виконанні робіт з інтенсифікації, освоєння, буріння та капремонту свердловин. Обсяг інвестицій в обладнання становить понад 100 млн. грн», – повідомив Тарас Бурдейний.

14:00 / 11 липня 2018

Подiї
09:00 / 20 травня, 2021
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2021 Карпатська нафтогазова конференція традиційно збирає видобувників, сервісні, бурові компанії та трейдерів у Львові. 20-21 травня EXPRO об‘єднає представників нафтогазової галузі та вперше підніме питання торгівлі електроенергії і напрямку декарбонізації та використання водню в Україні та Європі
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2021
11:00 / 13 лютого, 2020
AGROPETROL 2020 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу та електроенергії зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 13 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2020
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
Всі події