Burisma Group вводить в експлуатацію новий газопровід та збільшує ефективність свердловин

Burisma Group завершує роботи з будівництва нового газопроводу Водяне-Журавлина, що дозволить збільшити продуктивність свердловин на Водянівському родовищі. Довжина газопроводу складе більше 9,5 км з пропускною спроможністю близько 3 млн. кубометрів газу на добу.
З метою підвищення ефективності діяльності і збільшення дебіту свердловин компанії Burisma Group продовжують реалізовувати програми інтенсифікації. З початку 2018 року успішні операції з гідророзриву пласта були проведені на свердловинах №4 і №10 на Рокитнянському родовищі, і на свердловині №2 на Бориславському родовищі.


«Цього року успішно було проведено три операції з гідророзриву пласта. Це дозволило збільшити добове надходження на цих свердловинах в кілька разів.  До кінця року Група планує реалізувати ще чотири операції з гідророзриву пласта на своїх ділянках. Також була проведена кислотна обробка свердловини №4 на Водянівському родовищі, результатом стало збільшення добового дебіту свердловини з 70 тис. до 260 тис. кубометрів вуглевднів», – зазначив CEO Burisma Group Тарас Бурдейний.
З метою підвищення рентабельності діяльності Група придбала нове обладнання – колтюбингову установку виробництва NOV Hydra Rig.
«Це дає нам абсолютну незалежність у виконанні робіт з інтенсифікації, освоєння, буріння та капремонту свердловин. Обсяг інвестицій в обладнання становить понад 100 млн. грн», – повідомив Тарас Бурдейний.

14:00 / 11 липня, 2018

Подiї
08:00 / 23 травня, 2019
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2019 Перший день конференції 23 травня присвячений новим технологіям видобутку нафти і газу, геологічним дослідженням, бурінню, інтенсифікації видобутку (ГРП, снабінг) та ремонту свердловин. Головна тема другого дня міжнародного заходу - трейдинг природного газу в Україні та Європі. Ukrainian Gas Market 24 травня збирає постачальників, видобувників, трейдерів та імпортерів природного газу.
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2019
12:30 / 5 березня, 2019
Круглий стіл: Добове балансування ринку газу в Україні Для обговорення перших днів добового балансування ринку природного газу в Києві зібрались трейдери, оператори ГРМ, «Укртрансгаз», НКРЕКП та споживачі.
Круглий стіл: Добове балансування ринку газу в Україні
10:00 / 8 лютого, 2019
AGROPETROL 2019 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу, електроенергії та міндобрив зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 8 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2019
Всі події