Burisma Group побудує турбодетандерну установку на Водянівській ГРС

Міжнародна енергетична група Burisma розпочала будівництво турбодетандерної установки на газорозподільчій станції (ГРС) Водянівського родовища. Про це повідомляють в пресслужбі компанії.

За повідомленням, експлуатація турбодетандерної установки дозволить компанії збільшити рентабельність видобутку газу та знизить собівартість робіт.

Директор Ради директорів Burisma Group - Каріна Злочевська зазначила, «Burisma Group постійно інвестує в інноваційні технології з метою збільшення енергоефективності та технологічності бізнес процесів. Разом з тим ми залишаємося прибічниками екологічного ведення бізнесу та віддаємо перевагу рішенням, які сприяють збереженню довкілля».

Довідка ExPro:

Турбодетандерні установки призначені для виробництва електроенергії на ГРС за рахунок вивільнення енергії в момент переходу газу з газопроводу високого тиску до газопроводів середнього та низького тиску.

15:54 / 2 грудня, 2019

Подiї
11:00 / 13 лютого, 2020
AGROPETROL 2020 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу та електроенергії зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 13 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2020
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
12:00 / 13 червня, 2019
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії Для обговорення процесу впровадження нового ринку електроенергії, яке заплановано на 1 липня 2019р, компанія ExPro Consulting зібрала в інформагентстві "Укрінформ" провідних гравців ринку, а також більше 120 незалжених постачальників та споживачів електроенергії.
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії
Всі події