Болгарія оголосила тендер на вивчення офшорного блоку Тервел

Міністр енергетики запропонував Раді Міністрів Болгарії відкрити процедуру надання дозволу на розвідку та пошук нафти та природного газу в районі «Блок 1-26 Тервел», офшорна територія Болгарії, яка раніше була відома під назвою «Терес Блок» і представлена частиною блоку «Бургас - Глибоке Море». Про це повідомляє юридична компанія CMS.

Під час останнього засідання Енергетичної комісії з парламентом міністр підтвердив, що тендер буде запущений до кінця року.

Дозвіл буде наданий після відповідної тендерної процедури. Параметри дозволу включають, серед інших:

Площа: 4,032 км2, глибина води - від 1500 до 2000 м;

Строк: 5 років з можливістю двічі продовжити терміну дії на 2 роки;

Строк для тендерної документації: 120 днів після опублікування тендерного рішення в Official Journal of the European Union (Офіційному вісник Європейського Союзу);

Строк подання тендерних пропозицій: до 140-го дня після опублікування тендерного рішення в Official Journal of the European Union; 

Термін подання пропозицій при виконанні тендерних вимог: до 155-го дня публікації тендерного рішення в Official Journal of the European Union;

Вартість вкладу за участь у тендері: EUR 7,67 тис.

Річний районний збір становитиме EUR 82,5 тис.

Мінімальна обов'язкова робоча програма для пропозиції включає: придбання, обробку та інтерпретацію нових сейсмічних даних 2D та 3D; підготовка геологічної моделі; оцінка потенціалу вуглеводнів і, врешті-решт, буріння однієї пошукової свердловини для виявлення перспективних структур.

Рішення Ради міністрів про відкриття процедури буде опубліковано на веб-сторінці Ради міністрів, бюлетень Болгарської держави та Офіційний вісник Європейського Союзу.
 

16:55 / 23 жовтня, 2018

Подiї
11:00 / 13 лютого, 2020
AGROPETROL 2020 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу та електроенергії зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 13 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2020
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
12:00 / 13 червня, 2019
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії Для обговорення процесу впровадження нового ринку електроенергії, яке заплановано на 1 липня 2019р, компанія ExPro Consulting зібрала в інформагентстві "Укрінформ" провідних гравців ринку, а також більше 120 незалжених постачальників та споживачів електроенергії.
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії
Всі події