«Бєлоруснєфть» і Tacrom проведуть ще 150 операцій ГРП для «Укргазвидобування»

10 серпня пройшов тендер АТ «Укргазвидобування» з закупівель робіт з ГРП на 150 свердловинних операцій на загальну суму 956 млн грн (з ПДВ). Тендер складався з 3 лотів по 50 операцій, ціною 318 млн грн кожен. Строк надання послуг розрахований на 12 місяців, з дати початку виконання робіт.

Участь в усіх 3 лотах приймали участь дві компанії: ПО «Бєлоруснєфть» та румунська Tacrom services S.R.L. По двох лотах найнижчу ціну запропунувала ПО «Бєлоруснєфть», по одному лоту найнижчу пропозицію надала Tacrom services S.R.L. Поки що учасники аукціонів очікують остаточного рішення, щодо переможців в усіх 3 лотах.

Нагадаємо, що «Укргазвидобування» у травні-червні за результатами тендеру уклало дві угоди про проведення гідророзривів пластів на загальну суму 486,52 млн грн. Тоді теж переможцями стали Tacrom services (Румунія) – 50 операцій та «Бєлоруснєфть» (Білорусь) 30 операцій.

13:58 / 10 серпня 2018

Публікації
Публікації