9 компаній подали пропозиції на участь в тендері УГВ на проведення КРС за 2,36 млрд грн

Три китайські компанії: ТОВ «Цзяньє Україна» ТОВ «Хайлон Ойл Сервіс і інжиніринг Юкрейн» ТОВ «Дрегон Ойл Технолоджіс Юкрейн», та 6 український компаній: ТОВ «БК «Горизонти», ТОВ «УБС КРС», ПП «Українська сервісна бурова компанія-1», ТОВ «БЕК «Технікс», ДП «Сміт Юкрейн», ТОВ «Регіон» подали пропозиції на участь в тендері АТ «Укргазвидобування» на замовлення послуг з капітального ремонту нафтових та газових свердловин загальною вартістю 2,36 млрд грн. Про це повідомляється в системі Prozorro, та в нашому щоденному виданні для підписників EXPRO Gas&Oil Daily PROCUREMENT .

Нагадаємо тендер був оголошений 23 вересня 2021р, строк виконання послуг запланований на період до 31 грудня 2024р. Дата аукціону наразі не визначена, статус закупівлі – перекваліфікація Закупівля складається з 10-ти лотів.

При розрахунку вартості надання послуг застосовуються: операційна сервісна ставка бригади КРС при наданні послуг – 100% вартості бригадо-годин, та ставка бригади при технічному очікуванні – 75% вартості бригадо-години.

В таблиці наведені дані щодо прийняття чи відхилення пропозицій компаній, котрі подали документи на участь в тендері.

Учасники закупівлі К-ть лотів в яких компанії допущені до аукціонів К-сть лотів в яких відхилені пропозиції Очікують рішення щодо участі в аукціонах

ТОВ «Цзяньє Україна» (Китай)

9 - 1

ТОВ «Хайлон Ойл Сервіс і інжиніринг Юкрейн» (Китай)

7 - 3

ТОВ «Дрегон Ойл Технолоджіс Юкрейн» (Китай)

10 - -

ТОВ «БК «Горизонти»

3 - -

ТОВ «УБС КРС»

- 4 -

ПП «Українська сервісна бурова компанія-1»

- 3 2

ТОВ «БЕК «Технікс»

3 - -

ДП «Сміт Юкрейн»

- 1 1

ТОВ «Регіон»

- 4 -

 

З динаміки допущених пропозицій до аукціонів тендеру видно, що китайські компанії лідирують. Це визвало шквал нарікань від український сервісних компаній. Зокрема ДП «Сміт Юкрейн» та ПП «Українська сервісна бурова компанія-1», тендерні пропозиції котрих були дискваліфіковані, подали скарги про встановлення порушення закупівлі.

В скаргах йде мова про прийняття на роботу в китайські компанії колишніх працівників з УГВ, котрі зараз лобіюють інтереси замовника. Крім того на сторінці де опубліковані відгуки щодо закупівлі, видно як замовник відстоює сторону китайських компаній та обвинувачує скаржників в дискредитації компаній з КНР.

Також у відгуках до закупівлі представник компанії ТОВ «Cпецмехсервіс» скаржиться на порушення основних принципів публічної закупівлі в даному тендері. Пояснюючи це тим, що ними було подано необхідний пакет документів на участь в торгах декількох лотів зазначеного тендеру, та навіть системою було знято відповідну суму за участь в торгах, однак пропозиції не прийняли. Аналогічна ситуація сталась і з компанією «Оранта ЛТД». Ймовірні причини на думку представників «Спецмехсервіс» котра має неабиякий досвід подачі комерційних пропозицій в тендерах УГВ: умисне втручання в систему Prozorro, технічний збій системи, антиконкурентні протиправні дії інших осіб.

Нагадаємо в попередньому тендері УГВ на послуги з проведення КРС, котрий відбувся у квітні 2020р, перемогли 5 компаній, серед яких: ТОВ «Регіон», ТОВ «Бурова компанія «Горизонти», ТОВ «БЕК «Технікс», ТОВ «Хайлон Ойл Сервіс і інжиніринг Юкрейн» та ТОВ «Оранта ЛТД».

14:05 / 28 грудня 2021

Подiї
09:30 / 29 березня, 2022
09:00 / 23 вересня, 2021
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2021 EXPRO Consulting разом з «Укргазвидобування» запрошують провідні нафтогазові та сервісні компанії до Одеси, де 23 - 24 вересня на Odesa Offshore Conference 2021 будуть обговорені сучасні технології видобутку вуглеводнів на суші і шельфі. Актуальною темою одеської конференції буде розбудова інфраструктури південного регіону України
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2021
09:00 / 20 травня, 2021
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2021 Карпатська нафтогазова конференція традиційно збирає видобувників, сервісні, бурові компанії та трейдерів у Львові. 20-21 травня EXPRO об‘єднає представників нафтогазової галузі та вперше підніме питання торгівлі електроенергії і напрямку декарбонізації та використання водню в Україні та Європі
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2021
Всі події