4 компанії претендують на ділянку «Дельфін» у Чорному морі

Чотири компанії: Trident Acquisitions Corp (Trident Black Sea),  Frontera Resources,  ПрАТ «ВК «Укрнафтобуріння» та Caspian Drilling Company візьмуть участь в конкурсі на право видобування вуглеводнів у межах ділянки «Дельфін» на шельфі чорного моря, на умовах угоди про розподіл продукції.

Про це йдеться на процедурі розкриття пакетів заявок з пропозиціями.

Нагадаємо, що 12 квітня Кабінет міністрів України оприлюднив умови проведення конкурсу на видобуток вуглеводнів на шельфі Чорного моря.

Згідно прописаних умов участі в конкурсі, частка держави в прибутковій продукції має становити не менше ніж 11% її загального обсягу, а максимальна частка інвестора – 70% загального обсягу виробництва.

Trident Acquisitions Corp – компанія з американським капіталом, створена для проектів розвідки та видобутку нафти і газу в Україні. Ії основними акціонерами є Ілья Пономарьов та Едвард Верона

Frontera Resources – міжнародна компанія з розвідки та видобутку вуглеводнів. Основні об’єкти компанії знаходяться в Молдові та Грузії. Стратегія Frontera полягає у визначенні можливостей діяльності на ринках, що розвиваються у Східній Європі навколо Чорного моря.

ПрАТ «ВК «Укрнафтобуріння» (голова правління: Михайло Бакуненко) – одна з найбільших приватних газовидобувних компаній в Україні. Основні напрямки діяльності компанії – видобуток вуглеводнів на Сахалінському НГКР.

Caspian Drilling Company це міжнародна нафтова компанія, яка займається морськими розвідувальними буровими операціями в Каспійському регіоні, базується в Баку , Азербайджан . Засновник – SOCAR.

 

19:02 / 12 червня 2019

Подiї
09:00 / 20 травня, 2021
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2021 Карпатська нафтогазова конференція традиційно збирає видобувників, сервісні, бурові компанії та трейдерів у Львові. 20-21 травня EXPRO об‘єднає представників нафтогазової галузі та вперше підніме питання торгівлі електроенергії і напрямку декарбонізації та використання водню в Україні та Європі
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2021
11:00 / 13 лютого, 2020
AGROPETROL 2020 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу та електроенергії зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 13 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2020
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
Всі події