Три компанії подали заявки на участь у аукціоні Держгеонадр

Державна служба геології та надр України оприлюднила інформацію про учасників першого нафтогазового аукціону в 2018р, який відбуватиметься 25 жовтня. «10 серпня 2018р було зареєстровано по дві заяви на Липовецьку та Черницьку площі (обидві Львівська обл – EXPRO). Намір взяти участь в аукціоні з продажу спеціального дозволу на користування надрами з метою геологічного вивчення з дослідно-промисловою розробкою по Липовецькій площі ПП «Калан» та ТОВ «Надра Енерджі». Стосовно Черницької площі, виявили бажання взяти участь в аукціоні на дану ділянку ТОВ «Стрийнафтогаз» та ТОВ «Надра Енерджі», - повідомив начальник відділу аукціонної діяльності Департаменту дозвільної та міжнародної діяльності Олександр Ткачук.

ТОВ «Стрийнафтогаз» одна з найбільших газовидобувних компаній Західної України, в липні 2018р видобуток газу склав 4 млн куб м. Компанія веде видобуток на Добівлянській площі у Львівській області. Згідно відкритих даних керівник «Стрийнафтогаз» Петро Гринів, він разом з Юрієм Петрушко та Олегом Курочкіним є засновниками компанії.

Згідно декларації Ігоря Прокопіва екс-керівника «Укртрансгазу» та екс-заступника міністра енергетики та вугільної промисловості - засновником ПП «Калан» є Богдан Прокопів, батько Ігоря Прокопіва. Також серед засновників Мирослава Прокопів (жінка) та Христина Прокопів (дочка) Ігоря Прокопіва.

Ще один претендент на ділянки - ТОВ «Надра Енерджі» заснована в кінці 2016р, засновник і власник компанії донеччанин Сергій Гаврилов. Компанія отримала ліцензію НКРЕКП на постачання газу у грудні 2017р. Нагадаємо, Державна служба геології та надр України, як організатор на 2 аукціону в 2018р, виставила 4 нафтогазові ділянки у Сумській та Львівській областях.

 

17:23 / 13 серпня, 2018

Подiї
08:00 / 23 травня, 2019
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2019 Перший день конференції 23 травня присвячений новим технологіям видобутку нафти і газу, геологічним дослідженням, бурінню, інтенсифікації видобутку (ГРП, снабінг) та ремонту свердловин. Головна тема другого дня міжнародного заходу - трейдинг природного газу в Україні та Європі. Ukrainian Gas Market 24 травня збирає постачальників, видобувників, трейдерів та імпортерів природного газу.
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2019
12:30 / 5 березня, 2019
Круглий стіл: Добове балансування ринку газу в Україні Для обговорення перших днів добового балансування ринку природного газу в Києві зібрались трейдери, оператори ГРМ, «Укртрансгаз», НКРЕКП та споживачі.
Круглий стіл: Добове балансування ринку газу в Україні
10:00 / 8 лютого, 2019
AGROPETROL 2019 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу, електроенергії та міндобрив зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 8 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2019
Всі події