Катарські LNG танкери відновили рух Червоним морем після кількох днів зупинки
Чотири танкери, які перевозили катарський LNG, відновили курс після кількох днів зупинки на тлі атак єменських хуситів.
За даними відстеження суден LSEG, LNG-танкер Al Rekayyat відновив рух через Червоне море та прямує до Катару. Натомість судна Al Ghariya, Al Huwaila та Al Nuaman, завантажені катарським LNG, також почали рух, але змінили курс на південь, хоча вони все ще сигналізують про Суецький канал як пункт призначення.
Танкери з Катару, що йдуть через Суец, зазвичай прямують до Європи, раніше Польща неодноразово отримувала поставки танкерами Al Ghariya та Al Huwaila.
Як повідомлялося, Катар призупинив поставки LNG через Червоне море на фоні підвищення ризиків, після ракетних ударів США по об’єктах хуситів у Ємені.
12:10 / 16 січня 2024
Публікації
11:36 / 6 серпня, 2026
Як змінилося світове виробництво LNG після війни на Близькому Сході
14:14 / 5 серпня, 2026
Довгострокові аукціони Енергоатому та Укргідроенерго – деталі від ExPro
23:55 / 31 липня, 2026
Як працює українська ГТС після повної зупинки транзиту російського газу
23:55 / 31 липня, 2026
Підземні сховища газу України: місткість, карта та робота ПСГ
23:55 / 31 липня, 2026
Хто видобуває найбільше природного газу у світі та яке місце займає Україна
09:05 / 14 червня, 2026
Saudi Aramco - як нафта зробила Саудівську Аравію однією з найбагатших країн світу
09:56 / 11 червня, 2026
В Україні запускають конкурс на 1,3 ГВт генерації: що потрібно знати інвесторам
