Зростання тарифу на передачу призведе до здорожчання е/е для металургів на 13% - Interpipe

Можливе зростання тарифу на передачу НЕК «Укренерго» з діючого значення 155,4 до 327,9 грн/МВт-год, яке заплановане рішеннями НКРЕКП, призведе до здорожчання витрат на купівлю електроенергії на 13% для металургійних підприємств. Про це 10 липня повідомила прес-служба металургійної корпорації Interpipe.

«Перегляд тарифу на транспортування призведе до здорожчання електроенергії для металургів в середньому на 13%», - йдеться у повідомленні. Зростання вартості електроенергії для електроплавильного заводу Interpipe Steel матиме негативний вплив на продаж металопродукції на світовому ринку.

«На сьогодні 85% нашої продукції експортується, а здорожчання електроенергії призведе до катастрофічних наслідків – аж до повної втрати продажів на зовнішніх конкурентних ринках і зупинки підприємства», - сказав директор з економіки та фінансів Interpipe Денис Морозов.

Металургійна компанія виступила проти підняття тарифу на передачу та закликала Кабінет міністрів та НКРЕКП не допустити зростання тарифів на електроенергію для промислових підприємств.

17:31 / 10 липня, 2020

Подiї
11:00 / 13 лютого, 2020
AGROPETROL 2020 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу та електроенергії зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 13 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2020
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
12:00 / 13 червня, 2019
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії Для обговорення процесу впровадження нового ринку електроенергії, яке заплановано на 1 липня 2019р, компанія ExPro Consulting зібрала в інформагентстві "Укрінформ" провідних гравців ринку, а також більше 120 незалжених постачальників та споживачів електроенергії.
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії
Всі події