Ізольована робота української енергосистеми запланована на 24-26 лютого – Міненерго Білорусі

Ізольований режим роботи енергетичної системи України не вплине на енергетичну систему Білорусі. Відключення України від енергосистем Білорусі та Росії планується на 24-26 лютого. Про це повідомляють в Міністерстві енергетики Білорусі.

«Рішення про відключення транскордонних ліній електропередачі не вплине на роботу енергосистеми Білорусі», - йдеться в повідомлення білоруського Міністерства енергетики.

Як зазначає білоруська сторона, представники України узгодили в установленому порядку свої дії щодо роботи в ізольованому режимі.

Як повідомляли в ExPro, оператор системи передачі НЕК «Укренерго» має оприлюднити на власному веб-сайті не пізніше ніж за 7 календарних днів дати початку і закінчення ізольованого режиму, згідно із прийнятими змінами до Правил ринку.

Нагадаємо, що 18 лютого ДП «Енергоатом» планує розпочати на енергоблоці №2 Хмельницької АЕС капітальний планово-попереджувальний ремонт, що триватиме 92 доби. Станом на 4 лютого в ОЕС України працюють 15 із 15-ти енергоблоків АЕС.

Колишній міністр енергетики Ольга Буславець в інтерв’ю для «Енергобізнес» вже повідомляла, що системним оператором будо запланове проведення ізольованого режиму роботи на 24-26 лютого. За її словами, відсутність імпорту та зниження навантаження на АЕС буде компенсовано збільшеним навантаженням на теплові електростанції, що призведе до збільшення витрат вугілля та природного газу.

11:14 / 4 лютого 2022

Подiї
09:30 / 29 березня, 2022
09:00 / 23 вересня, 2021
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2021 EXPRO Consulting разом з «Укргазвидобування» запрошують провідні нафтогазові та сервісні компанії до Одеси, де 23 - 24 вересня на Odesa Offshore Conference 2021 будуть обговорені сучасні технології видобутку вуглеводнів на суші і шельфі. Актуальною темою одеської конференції буде розбудова інфраструктури південного регіону України
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2021
09:00 / 20 травня, 2021
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2021 Карпатська нафтогазова конференція традиційно збирає видобувників, сервісні, бурові компанії та трейдерів у Львові. 20-21 травня EXPRO об‘єднає представників нафтогазової галузі та вперше підніме питання торгівлі електроенергії і напрямку декарбонізації та використання водню в Україні та Європі
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2021
Всі події