«Юнайтед Енерджі», близька до Коломойського, розпочала імпорт електроенергії з Росії

Сьогодні (1 жовтня 2019р) відбулася перша поставка електроенергії за двостороннім контрактом у напрямі «Росія-Україна», її здійснила приватна компанія «Юнайтед Енерджі», яку пов’язують з інтересами бізнесмена Ігоря Коломойського. Про це повідомили джерела на ринку.

Даний трейдер 1 жовтня імпортував з Росії електроенергію рівним графіком потужністю 100 МВт.

Як повідомляв ExPro, 18 вересня Верховна Рада за пропозицією голови комітету з питань енергетики та житлово-комунальних послуг Андрія Геруса внесла зміни в закон України «Про ринок електроенергії», якими був дозволений імпорт електроенергії з Росії та Білорусі в ОЕС України на умовах двосторонніх контрактів.

20 вересня повідомлялося, що приватна компанія «ТАС енергія країни», власником якої являється бізнесмен Сергій Тігіпко, планує імпортувати електроенергію з РФ у державної компанії «Інтер РАО».

Довідка ExPro, «Юнайтед Енерджі» - це компанія, яка за даними ЗМІ була найбільшим постачальником газу видобутку напівдержавної «Укрнафти» для потреб «Дніпроазоту», який входить до активів Ігоря Коломойського. Засновником та керівником «Юнайтед Енерджі» являється Андрій Короткевич-Лещенко, також являється партнером в газовій компанії ТОВ «Укр-Альянс Групп», яка приймає участь в торгах на поставку газу в системі Prozorro.

18:33 / 1 жовтня, 2019

Подiї
11:00 / 13 лютого, 2020
AGROPETROL 2020 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу та електроенергії зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 13 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2020
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
12:00 / 13 червня, 2019
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії Для обговорення процесу впровадження нового ринку електроенергії, яке заплановано на 1 липня 2019р, компанія ExPro Consulting зібрала в інформагентстві "Укрінформ" провідних гравців ринку, а також більше 120 незалжених постачальників та споживачів електроенергії.
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії
Всі події