Віталій Бутенко залишив посаду генерального директора D.Trading

Віталій Бутенко залишив посаду генерального директора ТОВ , компанії - трейдера, що входить в структуру енергохолдингу ДТЕК.

Про це Віталій Бутенко повідомив на власній Facebook - сторінці.

"Прийшов у 2007 на позицію Директора зі стратегії та M&A. Через 15 років йду з позиції генерального директора D.Trading. Це мій останній і без перебільшення наймасштабніший і амбітний проект в ДТЕК. Нашій команді вдалося створити найуспішнішу енергетичну трейдингову компанію в Україні, національного лідера. Діяли ми в умовах радикального реформування ринків електроенергії та газу і тотальної трансформації енергетичного сектора країни", - написав він.

Бутенко також нагадав, що чистий дохід компанії від реалізації продукції склав 63,3 млрд грн, чистий прибуток - 1,59 млрд грн. А за 2 роки роботи "Д.Трейдінг" увійшов в топ-10 компаній України.

14:58 / 21 липня 2021

Подiї
09:00 / 20 травня, 2021
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2021 Карпатська нафтогазова конференція традиційно збирає видобувників, сервісні, бурові компанії та трейдерів у Львові. 20-21 травня EXPRO об‘єднає представників нафтогазової галузі та вперше підніме питання торгівлі електроенергії і напрямку декарбонізації та використання водню в Україні та Європі
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2021
11:00 / 13 лютого, 2020
AGROPETROL 2020 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу та електроенергії зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 13 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2020
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
Всі події