Єврокомісія у липні представить план ЄС по скороченню попиту на газ у кризових умовах

Єврокомісія у липні представить скоординований план скорочення попиту на природний газ у ЄС, щоб допомогти підготуватися до можливих скорочень поставок газу з Росії цієї зими, заявила Єврокомісар з питань енергетики Кадрі Сімсон.

За її словами, мета в тому, щоб зекономити якнайбільше газу для підготовки до будь-якої потенційної нестачі ресурсу за рахунок переходу на інші види палива та максимального використання відновлюваних джерел енергії.

Єврокомісія розгляне, наскільки критичними є поставки газу для різних промислових секторів, виходячи із соціальних та економічних критеріїв, залежності від газу та можливості використання альтернативних джерел.

ЄС також проводив дипломатичні перемовини з енергетичними партнерами, такими як Норвегія, США, Єгипет та Ізраїль, щоб максимізувати потенційні альтернативні поставки.

Наразі ведуться перемовини з Азербайджаном про укладення меморандуму про взаєморозуміння щодо подвоєння пропускної здатності Трансадріатичного газопроводу (TAP). Цього року поставки газу до Європи по TAP вперше досягли максимальної потужності – 10 млрд куб м.

12:28 / 28 червня 2022

Подiї
09:30 / 29 березня, 2022
09:00 / 23 вересня, 2021
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2021 EXPRO Consulting разом з «Укргазвидобування» запрошують провідні нафтогазові та сервісні компанії до Одеси, де 23 - 24 вересня на Odesa Offshore Conference 2021 будуть обговорені сучасні технології видобутку вуглеводнів на суші і шельфі. Актуальною темою одеської конференції буде розбудова інфраструктури південного регіону України
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2021
09:00 / 20 травня, 2021
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2021 Карпатська нафтогазова конференція традиційно збирає видобувників, сервісні, бурові компанії та трейдерів у Львові. 20-21 травня EXPRO об‘єднає представників нафтогазової галузі та вперше підніме питання торгівлі електроенергії і напрямку декарбонізації та використання водню в Україні та Європі
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2021
Всі події