Власник «Донбасенерго» створив компанію постачальника електроенергії «ДЕ Трейдинг»

Власник контрольного пакету акцій енергогенеруючого підприємства «Донбасенерго» ПрАТ «Енергоінвест Холдинг» створив компанію постачальника електроенергії «ДЕ Трейдинг».

Про це йдеться в проекті рішення Національної комісії, що здійснює державне регулювання в сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП) яке буде розглянуто на засіданні 15 лютого.

Згідно з проектом рішення, НКРЕКП планує видати ліцензію на право провадження господарської діяльності з постачання електричної енергії споживачу для «ДЕ Трейдинг». На сайті компанії також вказано, що компанія планує займатися постачанням електроенергії.

Керівником компанії, згідно реєстру, є Володимир Єгоров, який раніше займав посаду заступника комерційного директора «Донбасенерго».

Як повідомляв ExPro, компанія-оператор Слов’янської ТЕС «Донбасенерго» в 2018р збільшила виробництво електроенергії у порівнянні з показником 2017р на 47,5% - до 3,456 млн кВт-год. За даними Міненерговугілля, в 2018р Слов’янська ТЕС використала 1,629 млн т вугілля марки «А», 102 т мазуту та 13,87 млн куб м природного газу.

11:00 / 12 лютого, 2019

Подiї
08:00 / 23 травня, 2019
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2019 Перший день конференції 23 травня присвячений новим технологіям видобутку нафти і газу, геологічним дослідженням, бурінню, інтенсифікації видобутку (ГРП, снабінг) та ремонту свердловин. Головна тема другого дня міжнародного заходу - трейдинг природного газу в Україні та Європі. Ukrainian Gas Market 24 травня збирає постачальників, видобувників, трейдерів та імпортерів природного газу.
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2019
12:30 / 5 березня, 2019
Круглий стіл: Добове балансування ринку газу в Україні Для обговорення перших днів добового балансування ринку природного газу в Києві зібрались трейдери, оператори ГРМ, «Укртрансгаз», НКРЕКП та споживачі.
Круглий стіл: Добове балансування ринку газу в Україні
10:00 / 8 лютого, 2019
AGROPETROL 2019 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу, електроенергії та міндобрив зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 8 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2019
Всі події