Власник «Донбасенерго» створив компанію постачальника електроенергії «ДЕ Трейдинг»

Власник контрольного пакету акцій енергогенеруючого підприємства «Донбасенерго» ПрАТ «Енергоінвест Холдинг» створив компанію постачальника електроенергії «ДЕ Трейдинг».

Про це йдеться в проекті рішення Національної комісії, що здійснює державне регулювання в сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП) яке буде розглянуто на засіданні 15 лютого.

Згідно з проектом рішення, НКРЕКП планує видати ліцензію на право провадження господарської діяльності з постачання електричної енергії споживачу для «ДЕ Трейдинг». На сайті компанії також вказано, що компанія планує займатися постачанням електроенергії.

Керівником компанії, згідно реєстру, є Володимир Єгоров, який раніше займав посаду заступника комерційного директора «Донбасенерго».

Як повідомляв ExPro, компанія-оператор Слов’янської ТЕС «Донбасенерго» в 2018р збільшила виробництво електроенергії у порівнянні з показником 2017р на 47,5% - до 3,456 млн кВт-год. За даними Міненерговугілля, в 2018р Слов’янська ТЕС використала 1,629 млн т вугілля марки «А», 102 т мазуту та 13,87 млн куб м природного газу.

11:00 / 12 лютого, 2019

Подiї
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
12:00 / 13 червня, 2019
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії Для обговорення процесу впровадження нового ринку електроенергії, яке заплановано на 1 липня 2019р, компанія ExPro Consulting зібрала в інформагентстві "Укрінформ" провідних гравців ринку, а також більше 120 незалжених постачальників та споживачів електроенергії.
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії
08:00 / 23 травня, 2019
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2019 Перший день конференції 23 травня присвячений новим технологіям видобутку нафти і газу, геологічним дослідженням, бурінню, інтенсифікації видобутку (ГРП, снабінг) та ремонту свердловин. Головна тема другого дня міжнародного заходу - трейдинг природного газу в Україні та Європі. Ukrainian Gas Market 24 травня збирає постачальників, видобувників, трейдерів та імпортерів природного газу.
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2019
Всі події