Власник «Донбасенерго» створив компанію постачальника електроенергії «ДЕ Трейдинг»

Власник контрольного пакету акцій енергогенеруючого підприємства «Донбасенерго» ПрАТ «Енергоінвест Холдинг» створив компанію постачальника електроенергії «ДЕ Трейдинг».

Про це йдеться в проекті рішення Національної комісії, що здійснює державне регулювання в сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП) яке буде розглянуто на засіданні 15 лютого.

Згідно з проектом рішення, НКРЕКП планує видати ліцензію на право провадження господарської діяльності з постачання електричної енергії споживачу для «ДЕ Трейдинг». На сайті компанії також вказано, що компанія планує займатися постачанням електроенергії.

Керівником компанії, згідно реєстру, є Володимир Єгоров, який раніше займав посаду заступника комерційного директора «Донбасенерго».

Як повідомляв ExPro, компанія-оператор Слов’янської ТЕС «Донбасенерго» в 2018р збільшила виробництво електроенергії у порівнянні з показником 2017р на 47,5% - до 3,456 млн кВт-год. За даними Міненерговугілля, в 2018р Слов’янська ТЕС використала 1,629 млн т вугілля марки «А», 102 т мазуту та 13,87 млн куб м природного газу.

11:00 / 12 лютого, 2019