Віктор Пінчук викупив у Vitol 50% Geo Alliance Group

Geo Alliance Group Limited, що належить компаніям підконтрольним бізнесмену Віктору Пінчуку, завершила угоду з купівлі 50% акцій Geo-Alliance Oil-Gas Public Limited у компанії Arawak Energy Ukraine B.V., дочірньої компанії міжнародного трейдера Vitol. Про це ExPro повідомили в компанії Geo Alliance.

За результатами угоди Віктор Пінчук (через Geo Alliance Group) став власником 100% акцій Geo-Alliance Oil-Gas Public Limited.

Сума угоди не повідомляється, деталі угоди обмежені договором про конфіденційність.

«Ми вдячні за міцні робочі стосунки, що були у нас з українським партнером впродовж останніх дев’яти років. Бажаємо Geo Alliance Group успіхів у майбутньому», - сказав представник групи Vitol Джонатан Марш.

«Впродовж усіх 9 років наше партнерство з Vitol було результативним та конструктивним. Ми вдячні партнеру за підтримку та внесок у розвиток Geo Alliance Group», - сказав представник Geo Alliance Михайло Білостоцький.

Довідка ExPro

Geo-Alliance Oil-Gas Public Limited - холдингова компанія групи компаній, що працюють нафтогазовому секторі України з 2004р. GEO ALLIANCE GROUP є однією з провідних приватних компаній з видобутку газу та газового конденсату, а також виробником скрапленого вуглеводневого газу (LPG) в Україні.

Видобуток природного газу Geo-Alliance у 2020р склав 203 млн куб м, газового конденсату 28,8 тис т.

Arawak Energy Ukraine B.V. – дочірня компанія групи Vitol, найбільшого у світі незалежного трейдера енергоносіїв.

У серпні 2012р АМКУ дозволив Arawak Energy Ukraine B.V. придбати більше 25% акцій Geo-Alliance Oil-Gas Public Limited. У травні 2017р Vitol збільшила свою частку до 50%.

11:40 / 4 січня 2022

Подiї
09:30 / 29 березня, 2022
09:00 / 23 вересня, 2021
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2021 EXPRO Consulting разом з «Укргазвидобування» запрошують провідні нафтогазові та сервісні компанії до Одеси, де 23 - 24 вересня на Odesa Offshore Conference 2021 будуть обговорені сучасні технології видобутку вуглеводнів на суші і шельфі. Актуальною темою одеської конференції буде розбудова інфраструктури південного регіону України
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2021
09:00 / 20 травня, 2021
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2021 Карпатська нафтогазова конференція традиційно збирає видобувників, сервісні, бурові компанії та трейдерів у Львові. 20-21 травня EXPRO об‘єднає представників нафтогазової галузі та вперше підніме питання торгівлі електроенергії і напрямку декарбонізації та використання водню в Україні та Європі
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2021
Всі події