Віктор Марущенко залишає посаду директора з капітального будівництва УГВ

Віктор Марущенко залишає посаду директора з капітального будівництва, земельних відносин та взаємодії з громадами АТ «Укргазвидобування» (УГВ) НАК «Нафтогаз України», повідомляють джерела ExPro та підтвердив сам Марущенко у LinkedIn.

«Це був період професійного розвитку зі своїми викликами і досягненнями. Я щиро вдячний компанії за надану можливість та досвід. Ціную кожен проєкт, кожну навичку, яку отримав під час роботи тут», - прокоментував Марущенко.

Віктор МарущенкоВіктор Марущенко

Марущенко обіймав посаду директора з капітального будівництва з липня 2025 року, де відповідав за реалізацію проєктів капітального будівництва, курував земельні процеси, отримання дозвільної документації та організовував роботу з громадами.

До цього з березня 2025 року працював начальником департаменту механіко-енергетичного забезпечення виробництва «Укргазвидобування».

За інформацією джерел ExPro, Марущенка на посаді директора з капітального будівництва, земельних відносин та взаємодії з громадами «Укргазвидобування» може замінити Роман Зуєв, якого на ринку вважають людиною Андрія Хоменка, який за часів Андрія Коболєва очолював дивізіон «Технікал» у «Нафтогазі».

Роман Зуєв у 2015-2022 рр. працював начальником Департаменту капітального будівництва «Укргазвидобування», зараз працює у приватному бізнесі.

Як повідомляло ExPro, Романа Василишина звільнили з посади заступника генерального директора з видобутку АТ «Укргазвидобування» у травні.

16:15 / 17 червня 2026

Публікації
Публікації