«Вікоіл ЛТД» хоче провести 3Д сейсморозвідку для УГВ за 66,3 млн грн

ТОВ «Вікоіл ЛТД» дало найнижчу цінову пропозицію 66,3 млн грн(з ПДВ) в аукціоні тендеру АТ «Укргазвидобування» по сейсморозвідувальних роботах на Розпашнівській площі за технологією 3D. Про це йдеться у повідомленні «Укргазвидобування», яке опубліковане 1 квітня в системі публічних закупівель Prozorro.

Даний тендер був оголошений 7 березня 2019 р. Строк виконання робіт: 31 березня 2020р.

Основна мета робіт: вивчення геологічної будови Розпашнівської площі сейсморозвідкою 3D МВХ МСГТ з метою подальшого виявлення нафтогазоперспективних об’єктів у відкладах нижньої пермі, верхнього, середнього та нижнього карбону.

В адміністративному відношенні ділянка робіт розташована на території Карлівського та Чутівського районів Полтавської області України.

Обсяг ділянки геологічного інтересу (площа повної кратності до проведення процедури міграції) становить 24 км2.

В аукціоні брали участь наступні компанії:

Учасник аукціону Цінова пропозиція, грн
ТОВ «Вікоіл ЛТД» 66 299 990,00
Державне геофізичне підприємство «Укргеофізика» 66 550 000,00
ТОВ «Сервіс Ойл» (Білорусія) 66 907 499,00

На даний момент пропозиції учасників аукціону, розглядаються тендерним комітетом, тож компанії: ТОВ «Сервіс Ойл», Державне геофізичне підприємство «Укргеофізика» та ТОВ «Вікоіл ЛТД» очікують рішення, щодо оголошення переможця.

Довідка Expro:

ТОВ «Вікоіл ЛТД» (керівник: Сергій Карандюк, підписант: Оксана Крівопускова, засновники: ТОВ «Ю.Бі. Сейсмік Лімітед»(Кіпр), Поррас Кеттерер Мартінез Агустін Мануель ) Основний вид діяльності: діяльність у сфері інжинірингу, геології та геодезії, надання послуг технічного консультування в цих сферах. «Вікоіл ЛТД» - є переможцем 7 закупівель «Укргазвидобування» на Prozorro загальною сумою 1,2 млрд грн.

09:00 / 2 квітня 2019

Подiї
11:00 / 13 лютого, 2020
AGROPETROL 2020 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу та електроенергії зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 13 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2020
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
12:00 / 13 червня, 2019
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії Для обговорення процесу впровадження нового ринку електроенергії, яке заплановано на 1 липня 2019р, компанія ExPro Consulting зібрала в інформагентстві "Укрінформ" провідних гравців ринку, а також більше 120 незалжених постачальників та споживачів електроенергії.
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії
Всі події