Видобуток газу на шельфі Чорного моря залишається принциповим питанням для України

Розвідка та видобуток природного газу на шельфі Чорного моря, не дивлячись на анексію Криму та значної морської акваторії Російською Федерацією, залишається принциповим питанням для України. Про це під час відкриття в Одесі міжнародної конференції Odesa Offshore Conference 2018, яка присвячена перспективам видобутку вуглеводнів на шельфі, заявив генеральний директор консалтингової компанії-організатора конференції ExPro Consulting Геннадій Кобаль.

«До анексії Криму Україна щорічно видобувала 2 млрд куб м природного газу на шельфі Чорного моря. Незважаючи на це, на сьогодні в нашої країни залишається юридичне право розробляти ділянки на шельфі… Україна має велику кількість спеціалістів для відновлення видобутку, для нашої країни є принциповим питання відновлення видобутку природного газу на шельфі Чорного моря», - сказав він.

За словами гендиректора ExPro Consulting, прикладом для успіху газовидобутку на шельфі Чорного моря будуть слугувати успіхи компаній, які за останні роки значно наростили видобуток газу на континентальній території України.

«У нас є віра в те, що видобуток на шельфі буде відновлений», - резюмував Геннадій Кобаль.

На Конференції Odesa Offshore Conference 2018 присутні більше ста видобувних та сервісних компаній, яких цікавлять перспективи видобутку нафти та природного газу на українському шельфі.

09:57 / 20 вересня 2018

Подiї
09:00 / 20 травня, 2021
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2021 Карпатська нафтогазова конференція традиційно збирає видобувників, сервісні, бурові компанії та трейдерів у Львові. 20-21 травня EXPRO об‘єднає представників нафтогазової галузі та вперше підніме питання торгівлі електроенергії і напрямку декарбонізації та використання водню в Україні та Європі
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2021
11:00 / 13 лютого, 2020
AGROPETROL 2020 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу та електроенергії зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 13 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2020
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
Всі події