Видобуток газу на шельфі Чорного моря залишається принциповим питанням для України

Розвідка та видобуток природного газу на шельфі Чорного моря, не дивлячись на анексію Криму та значної морської акваторії Російською Федерацією, залишається принциповим питанням для України. Про це під час відкриття в Одесі міжнародної конференції Odesa Offshore Conference 2018, яка присвячена перспективам видобутку вуглеводнів на шельфі, заявив генеральний директор консалтингової компанії-організатора конференції ExPro Consulting Геннадій Кобаль.

«До анексії Криму Україна щорічно видобувала 2 млрд куб м природного газу на шельфі Чорного моря. Незважаючи на це, на сьогодні в нашої країни залишається юридичне право розробляти ділянки на шельфі… Україна має велику кількість спеціалістів для відновлення видобутку, для нашої країни є принциповим питання відновлення видобутку природного газу на шельфі Чорного моря», - сказав він.

За словами гендиректора ExPro Consulting, прикладом для успіху газовидобутку на шельфі Чорного моря будуть слугувати успіхи компаній, які за останні роки значно наростили видобуток газу на континентальній території України.

«У нас є віра в те, що видобуток на шельфі буде відновлений», - резюмував Геннадій Кобаль.

На Конференції Odesa Offshore Conference 2018 присутні більше ста видобувних та сервісних компаній, яких цікавлять перспективи видобутку нафти та природного газу на українському шельфі.

09:57 / 20 вересня 2018

Подiї
09:30 / 29 березня, 2022
09:00 / 23 вересня, 2021
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2021 EXPRO Consulting разом з «Укргазвидобування» запрошують провідні нафтогазові та сервісні компанії до Одеси, де 23 - 24 вересня на Odesa Offshore Conference 2021 будуть обговорені сучасні технології видобутку вуглеводнів на суші і шельфі. Актуальною темою одеської конференції буде розбудова інфраструктури південного регіону України
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2021
09:00 / 20 травня, 2021
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2021 Карпатська нафтогазова конференція традиційно збирає видобувників, сервісні, бурові компанії та трейдерів у Львові. 20-21 травня EXPRO об‘єднає представників нафтогазової галузі та вперше підніме питання торгівлі електроенергії і напрямку декарбонізації та використання водню в Україні та Європі
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2021
Всі події