Видобуток газу на шельфі Чорного моря залишається принциповим питанням для України

Розвідка та видобуток природного газу на шельфі Чорного моря, не дивлячись на анексію Криму та значної морської акваторії Російською Федерацією, залишається принциповим питанням для України. Про це під час відкриття в Одесі міжнародної конференції Odesa Offshore Conference 2018, яка присвячена перспективам видобутку вуглеводнів на шельфі, заявив генеральний директор консалтингової компанії-організатора конференції ExPro Consulting Геннадій Кобаль.

«До анексії Криму Україна щорічно видобувала 2 млрд куб м природного газу на шельфі Чорного моря. Незважаючи на це, на сьогодні в нашої країни залишається юридичне право розробляти ділянки на шельфі… Україна має велику кількість спеціалістів для відновлення видобутку, для нашої країни є принциповим питання відновлення видобутку природного газу на шельфі Чорного моря», - сказав він.

За словами гендиректора ExPro Consulting, прикладом для успіху газовидобутку на шельфі Чорного моря будуть слугувати успіхи компаній, які за останні роки значно наростили видобуток газу на континентальній території України.

«У нас є віра в те, що видобуток на шельфі буде відновлений», - резюмував Геннадій Кобаль.

На Конференції Odesa Offshore Conference 2018 присутні більше ста видобувних та сервісних компаній, яких цікавлять перспективи видобутку нафти та природного газу на українському шельфі.

09:57 / 20 вересня, 2018

Подiї
08:00 / 23 травня, 2019
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2019 Перший день конференції 23 травня присвячений новим технологіям видобутку нафти і газу, геологічним дослідженням, бурінню, інтенсифікації видобутку (ГРП, снабінг) та ремонту свердловин. Головна тема другого дня міжнародного заходу - трейдинг природного газу в Україні та Європі. Ukrainian Gas Market 24 травня збирає постачальників, видобувників, трейдерів та імпортерів природного газу.
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2019
12:30 / 5 березня, 2019
Круглий стіл: Добове балансування ринку газу в Україні Для обговорення перших днів добового балансування ринку природного газу в Києві зібрались трейдери, оператори ГРМ, «Укртрансгаз», НКРЕКП та споживачі.
Круглий стіл: Добове балансування ринку газу в Україні
10:00 / 8 лютого, 2019
AGROPETROL 2019 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу, електроенергії та міндобрив зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 8 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2019
Всі події