Видобуток газу на шельфі Чорного моря залишається принциповим питанням для України

Розвідка та видобуток природного газу на шельфі Чорного моря, не дивлячись на анексію Криму та значної морської акваторії Російською Федерацією, залишається принциповим питанням для України. Про це під час відкриття в Одесі міжнародної конференції Odesa Offshore Conference 2018, яка присвячена перспективам видобутку вуглеводнів на шельфі, заявив генеральний директор консалтингової компанії-організатора конференції ExPro Consulting Геннадій Кобаль.

«До анексії Криму Україна щорічно видобувала 2 млрд куб м природного газу на шельфі Чорного моря. Незважаючи на це, на сьогодні в нашої країни залишається юридичне право розробляти ділянки на шельфі… Україна має велику кількість спеціалістів для відновлення видобутку, для нашої країни є принциповим питання відновлення видобутку природного газу на шельфі Чорного моря», - сказав він.

За словами гендиректора ExPro Consulting, прикладом для успіху газовидобутку на шельфі Чорного моря будуть слугувати успіхи компаній, які за останні роки значно наростили видобуток газу на континентальній території України.

«У нас є віра в те, що видобуток на шельфі буде відновлений», - резюмував Геннадій Кобаль.

На Конференції Odesa Offshore Conference 2018 присутні більше ста видобувних та сервісних компаній, яких цікавлять перспективи видобутку нафти та природного газу на українському шельфі.

09:57 / 20 вересня, 2018

Подiї
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
12:00 / 13 червня, 2019
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії Для обговорення процесу впровадження нового ринку електроенергії, яке заплановано на 1 липня 2019р, компанія ExPro Consulting зібрала в інформагентстві "Укрінформ" провідних гравців ринку, а також більше 120 незалжених постачальників та споживачів електроенергії.
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії
08:00 / 23 травня, 2019
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2019 Перший день конференції 23 травня присвячений новим технологіям видобутку нафти і газу, геологічним дослідженням, бурінню, інтенсифікації видобутку (ГРП, снабінг) та ремонту свердловин. Головна тема другого дня міжнародного заходу - трейдинг природного газу в Україні та Європі. Ukrainian Gas Market 24 травня збирає постачальників, видобувників, трейдерів та імпортерів природного газу.
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2019
Всі події