Видобуток газу на шельфі Чорного моря дозволив Румунії стати експортером газу – Black Sea Oil & Gas

Активний розвиток геологорозвідки та видобутку природного газу на шельфі Чорного моря дозволив Румунії значно наростити видобуток газу та стати його експортером. Про це під час міжнародної конференції Odesa Offshore Conference 2018, яка присвячена перспективам видобутку вуглеводнів на шельфі Чорного моря, повідомив віце-президент та виконавчий директор румунської видобувної компанії Black Sea Oil & Gas SRL Марк Біком.

«Для Румунії однією з головних переваг (видобутку газу на морському шельфі – ред.) став не тільки вихід на рівень самозабезпечення, але й початок експорту», - сказав він.

За словами Марка Бікома, якщо Україна хоче розвивати видобуток газу на шельфі, наша країна повинна поставити чіткі цілі, поважати іноземні інвестиції та спростити юридичні процедури для отримання дозволів та укладання контрактів на видобуток вуглеводнів.

11:34 / 20 вересня 2018

Подiї
09:00 / 20 травня, 2021
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2021 Карпатська нафтогазова конференція традиційно збирає видобувників, сервісні, бурові компанії та трейдерів у Львові. 20-21 травня EXPRO об‘єднає представників нафтогазової галузі та вперше підніме питання торгівлі електроенергії і напрямку декарбонізації та використання водню в Україні та Європі
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2021
11:00 / 13 лютого, 2020
AGROPETROL 2020 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу та електроенергії зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 13 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2020
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
Всі події