Видобуток газу на шельфі Чорного моря дозволив Румунії стати експортером газу – Black Sea Oil & Gas

Активний розвиток геологорозвідки та видобутку природного газу на шельфі Чорного моря дозволив Румунії значно наростити видобуток газу та стати його експортером. Про це під час міжнародної конференції Odesa Offshore Conference 2018, яка присвячена перспективам видобутку вуглеводнів на шельфі Чорного моря, повідомив віце-президент та виконавчий директор румунської видобувної компанії Black Sea Oil & Gas SRL Марк Біком.

«Для Румунії однією з головних переваг (видобутку газу на морському шельфі – ред.) став не тільки вихід на рівень самозабезпечення, але й початок експорту», - сказав він.

За словами Марка Бікома, якщо Україна хоче розвивати видобуток газу на шельфі, наша країна повинна поставити чіткі цілі, поважати іноземні інвестиції та спростити юридичні процедури для отримання дозволів та укладання контрактів на видобуток вуглеводнів.

11:34 / 20 вересня, 2018

Подiї
08:00 / 23 травня, 2019
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2019 Перший день конференції 23 травня присвячений новим технологіям видобутку нафти і газу, геологічним дослідженням, бурінню, інтенсифікації видобутку (ГРП, снабінг) та ремонту свердловин. Головна тема другого дня міжнародного заходу - трейдинг природного газу в Україні та Європі. Ukrainian Gas Market 24 травня збирає постачальників, видобувників, трейдерів та імпортерів природного газу.
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2019
12:30 / 5 березня, 2019
Круглий стіл: Добове балансування ринку газу в Україні Для обговорення перших днів добового балансування ринку природного газу в Києві зібрались трейдери, оператори ГРМ, «Укртрансгаз», НКРЕКП та споживачі.
Круглий стіл: Добове балансування ринку газу в Україні
10:00 / 8 лютого, 2019
AGROPETROL 2019 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу, електроенергії та міндобрив зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 8 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2019
Всі події