Видобуток газу на шельфі Чорного моря дозволив Румунії стати експортером газу – Black Sea Oil & Gas

Активний розвиток геологорозвідки та видобутку природного газу на шельфі Чорного моря дозволив Румунії значно наростити видобуток газу та стати його експортером. Про це під час міжнародної конференції Odesa Offshore Conference 2018, яка присвячена перспективам видобутку вуглеводнів на шельфі Чорного моря, повідомив віце-президент та виконавчий директор румунської видобувної компанії Black Sea Oil & Gas SRL Марк Біком.

«Для Румунії однією з головних переваг (видобутку газу на морському шельфі – ред.) став не тільки вихід на рівень самозабезпечення, але й початок експорту», - сказав він.

За словами Марка Бікома, якщо Україна хоче розвивати видобуток газу на шельфі, наша країна повинна поставити чіткі цілі, поважати іноземні інвестиції та спростити юридичні процедури для отримання дозволів та укладання контрактів на видобуток вуглеводнів.

11:34 / 20 вересня 2018

Подiї
09:30 / 29 березня, 2022
09:00 / 23 вересня, 2021
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2021 EXPRO Consulting разом з «Укргазвидобування» запрошують провідні нафтогазові та сервісні компанії до Одеси, де 23 - 24 вересня на Odesa Offshore Conference 2021 будуть обговорені сучасні технології видобутку вуглеводнів на суші і шельфі. Актуальною темою одеської конференції буде розбудова інфраструктури південного регіону України
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2021
09:00 / 20 травня, 2021
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2021 Карпатська нафтогазова конференція традиційно збирає видобувників, сервісні, бурові компанії та трейдерів у Львові. 20-21 травня EXPRO об‘єднає представників нафтогазової галузі та вперше підніме питання торгівлі електроенергії і напрямку декарбонізації та використання водню в Україні та Європі
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2021
Всі події