«Велика сімка» доручить міністрам розглянути питання обмеження цін на російський газ

Лідери «великої сімки» мають намір доручити міністрам вивчити питання обмеження цін на російський природний газ. Про це повідомляє Bloomberg з посиланням на власні джерела.

Очікується, що про відповідний крок буде оголошено після завершення триденного саміту у вівторок. Це відбувається в рамках більш широких дискусій про те, як обмежити прибутки, котрі Росія отримує від експорту енергоресурсів. Очікується також, що у підсумковому комюніке лідери згадають механізм обмеження цін на російську нафту.

Обмеження цін на природний газ активно просуває, зокрема, Італія. Війна, яку розпочала Росія в Україні, і обмеження її прибутків від росту цін на енергоносії були одними з головних тем для обговорення лідерів «Великої сімки».

Лідери Європейського союзу звернулися до Єврокомісії з проханням вивчити можливість обмеження імпорту газу за певною ціною. Однак деякі держави-члени, як і раніше, скептично ставляться до цієї ідеї, стверджуючи, що вона руйнує ринки, в той час як інші побоюються, що Росія може вжити заходів у відповідь і ще більше скоротити постачання.

10:21 / 28 червня 2022

Подiї
09:30 / 29 березня, 2022
09:00 / 23 вересня, 2021
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2021 EXPRO Consulting разом з «Укргазвидобування» запрошують провідні нафтогазові та сервісні компанії до Одеси, де 23 - 24 вересня на Odesa Offshore Conference 2021 будуть обговорені сучасні технології видобутку вуглеводнів на суші і шельфі. Актуальною темою одеської конференції буде розбудова інфраструктури південного регіону України
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2021
09:00 / 20 травня, 2021
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2021 Карпатська нафтогазова конференція традиційно збирає видобувників, сервісні, бурові компанії та трейдерів у Львові. 20-21 травня EXPRO об‘єднає представників нафтогазової галузі та вперше підніме питання торгівлі електроенергії і напрямку декарбонізації та використання водню в Україні та Європі
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2021
Всі події