Відкриття рубльових рахунків у «Газпромбанку» порушує санкції, - Єврокомісія

Європейська комісія заявила, що відкриття банківських рахунків у рублях у російському «Газпромбанку» порушує санкції проти РФ, введені після російського вторгнення в Україну наприкінці лютого. Про це повідомляє Bloomberg.

Єврокомісія заявила, що компанії можуть відкривати рахунки у $ чи € у «Газпромбанку» і заявити, що вважають свої зобов’язання виконаними після оплати у $ чи €. Разом з тим, відкриття рубльових рахунків «виходить за межі рекомендацій, які було надано країнам-членам ЄС нещодавно», зазначив представник комісії Ерік Мамер.

«Все, що виходить за рамки відкриття рахунку у валюті контракту з «Газпромбанком» та здійснення платежу з цього приводу, а потім видачі заяви про те, що ви вважаєте, що цим платіж завершено, суперечить санкціям», - сказав Мамер.

15:26 / 17 травня 2022

Подiї
09:30 / 29 березня, 2022
09:00 / 23 вересня, 2021
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2021 EXPRO Consulting разом з «Укргазвидобування» запрошують провідні нафтогазові та сервісні компанії до Одеси, де 23 - 24 вересня на Odesa Offshore Conference 2021 будуть обговорені сучасні технології видобутку вуглеводнів на суші і шельфі. Актуальною темою одеської конференції буде розбудова інфраструктури південного регіону України
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2021
09:00 / 20 травня, 2021
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2021 Карпатська нафтогазова конференція традиційно збирає видобувників, сервісні, бурові компанії та трейдерів у Львові. 20-21 травня EXPRO об‘єднає представників нафтогазової галузі та вперше підніме питання торгівлі електроенергії і напрямку декарбонізації та використання водню в Україні та Європі
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2021
Всі події