«Івано-Франківськгаз» спрямував 60 млн грн на розвиток газорозподільчої мережі

Для забезпечення безаварійної роботи системи газопостачання, «Івано-Франківськгаз» спрямував 56,9 млн грн інвестицій у газорозподільну систему Прикарпаття.

Цього року замінено 39,9 км сталевих підземних газопроводів на поліетиленові, замінено 42 шафових газорегуляторних пунктів, здійснено капітальний ремонт 30 анодних заземлень та станцій катодного захисту, що запобігають корозії газових мереж.

А також проведено ряд інших робіт для забезпечення стабільного проходження опалювального сезону у понад 400 тис споживачів.

«Газорозподільні мережі Прикарпаття потребують комплексного підходу, значних матеріальних ресурсів і часу. З кожним роком зростає кількість мереж, що потребують ремонту. Адже газорозподільна система Прикарпаття є однією з найстаріших в Україні, більшість труб прокладалися в 50-60 роках минулого століття. Окрім того, газорозподільну систему необхідно привести до європейських стандартів. Зараз потужність мереж в 4-5 разів більша від необхідної», - каже головний інженер «Івано-Франківськгазу» Андрій Витрикуш.

В процесі підготовки до осінньо-зимового періоду фахівці компанії провели комплексне приладове обстеження 9, 5 тис. км газових мереж, виявили 1,2 тис. витоків газу на підземних газопроводах та 1,8 тис. витоків газу на надземних з’єднаннях. Усі витоки газу були ліквідовані.

Всі ці роботи виконуються за рахунок коштів за розподіл природного газу.

«Івано-Франківськгаз» дякує клієнтам, які своєчасно розраховуються за послуги із розподілу природного газу та просить споживачів не нарощувати боргів, адже від своєчасних розрахунків залежить безперебійне та безаварійне газопостачання у домівках прикарпатців.

16:05 / 20 жовтня 2021

Подiї
09:00 / 23 вересня, 2021
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2021 EXPRO Consulting разом з «Укргазвидобування» запрошують провідні нафтогазові та сервісні компанії до Одеси, де 23 - 24 вересня на Odesa Offshore Conference 2021 будуть обговорені сучасні технології видобутку вуглеводнів на суші і шельфі. Актуальною темою одеської конференції буде розбудова інфраструктури південного регіону України
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2021
09:00 / 20 травня, 2021
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2021 Карпатська нафтогазова конференція традиційно збирає видобувників, сервісні, бурові компанії та трейдерів у Львові. 20-21 травня EXPRO об‘єднає представників нафтогазової галузі та вперше підніме питання торгівлі електроенергії і напрямку декарбонізації та використання водню в Україні та Європі
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2021
11:00 / 13 лютого, 2020
AGROPETROL 2020 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу та електроенергії зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 13 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2020
Всі події