Валентин Локтєв пішов з «Укргазвидобування»

Валентин Локтєв звільнився з посади директора з питань геології дивізіону «Нафтогаз Розвіка та Видобування». Про це стало відомо редакції Нафторинку від працівників «Укргазвидобування».

Валентин Локтєв приєднався до компанії «Укргазвидобування» у грудні 2020р і працював до 31 грудня 2021р.

Його запросили в УГВ для ефективного старту з нарощення запасів на стратегічно-важливих проєктах: Чорноморському шельфі, Юзівській ділянці, та нових УРП-ділянках. Валентин раніше працював із грінфілдами, щільними колекторами, великими нафтовими та газовими родовищами в Україні, США й Омані (у підрозділі Групи Нафтогаз – науково-дослідному інституті УкрНДІгаз,  компаніях Shell та Petroleum Development Oman).

Нагадаємо, Валентин Локлєв разом з Аскаром Атанаєвим (теж звільнився ще минулого року) в інтерв’ю для ExPro розповідали як Нафтогаз працює над збільшенням запасів газу, про нові підходи до розвідки та розробки, ефективність та результати моделювання родовищ компанії.

Як повідомляють в УГВ, наразі єдиним з керівництва компанії, що відповідає за питання в сфері геологорозвідки є Максим Вітик – директор зі стратегічних проєктів.

15:27 / 24 січня 2022

Подiї
09:30 / 29 березня, 2022
09:00 / 23 вересня, 2021
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2021 EXPRO Consulting разом з «Укргазвидобування» запрошують провідні нафтогазові та сервісні компанії до Одеси, де 23 - 24 вересня на Odesa Offshore Conference 2021 будуть обговорені сучасні технології видобутку вуглеводнів на суші і шельфі. Актуальною темою одеської конференції буде розбудова інфраструктури південного регіону України
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2021
09:00 / 20 травня, 2021
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2021 Карпатська нафтогазова конференція традиційно збирає видобувників, сервісні, бурові компанії та трейдерів у Львові. 20-21 травня EXPRO об‘єднає представників нафтогазової галузі та вперше підніме питання торгівлі електроенергії і напрямку декарбонізації та використання водню в Україні та Європі
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2021
Всі події