В січні-листопаді «Дніпрогаз» інвестував у газорозподільні мережі 19 млн грн

Впродовж 2021р «Дніпрогаз» інвестував 18,8 млн грн з метою забезпечення сталої та безаварійної роботи системи газопостачання.

Фахівці компанії провели комплекс робіт з редизайну та модернізації газових мереж, замінили та відремонтували обладнання для якісної доставки газу мешканцям Дніпра та Дніпровського району.

Обсяг інвестицій, які залучаються «Дніпрогазом» для оновлення системи газорозподілу, щорічно затверджується НКРЕКП.

За ці кошти у 2021р спеціалісти АТ «Дніпрогаз» замінили 1 км застарілих сталевих газопроводів на поліетиленові, провели реконструкцію 3 ГРП з повною заміною обладнання, замінили 10 засувок у газових колодязях та більше 250 кранів на газопроводах-вводах у житлові будинки, виконали капремонт та модернізацію 47 станцій катодного захисту газопроводів від корозії.

Крім того, у поточному році на території лінцензійної діяльності АТ «Дніпрогаз» було замінено 25 застарілих шафових газорегуляторних пунктів на нові сучасні ШГРП власного виробництва заводу RGC Production.

«Заміна морально застарілих та фізично зношених ШГРП – це значна частина комплексного редизайну газорозподільної системи компанії. Встановлене обладнання дозволяє суттєво зменшити втрати газу та забезпечити стабільний розподіл блакитного палива для наших клієнтів. Зауважу, що фільтри нових ШГРП очищують блакитне паливо від механічних мікрочасток перед його подачею до газових приладів споживачів», – наголошує в.о. технічного директора «Дніпрогазу» Сергій Матієнко.

У разі затвердження Плану розвитку газорозподільної системи Дніпра на 2022 рік фахівці «Дніпрогазу» планують реконструювати 3,5 км газопроводів, провести капітальний ремонт майже 4 км підводного переходу високого тиску через річку Дніпро, замінити 19 вимикаючих пристроїв у газових колодязях, провести капітальний ремонт 20 установок катодного захисту, 4 ГРП та 36 ШГРП, а також встановити 23 нових ШГРП RGC Production.

На це компанія планує витратити більше 29 млн грн. Увесь комплекс зазначених робіт виконується за рахунок тарифу на послугу розподілу природного газу.

Газовики закликають сплачувати за доставку палива вчасно, аби всі заплановані заходи виконувались в строк для стабільного і безаварійного газопостачання споживачів.

15:44 / 1 грудня 2021

Подiї
09:00 / 23 вересня, 2021
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2021 EXPRO Consulting разом з «Укргазвидобування» запрошують провідні нафтогазові та сервісні компанії до Одеси, де 23 - 24 вересня на Odesa Offshore Conference 2021 будуть обговорені сучасні технології видобутку вуглеводнів на суші і шельфі. Актуальною темою одеської конференції буде розбудова інфраструктури південного регіону України
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2021
09:00 / 20 травня, 2021
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2021 Карпатська нафтогазова конференція традиційно збирає видобувників, сервісні, бурові компанії та трейдерів у Львові. 20-21 травня EXPRO об‘єднає представників нафтогазової галузі та вперше підніме питання торгівлі електроенергії і напрямку декарбонізації та використання водню в Україні та Європі
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2021
11:00 / 13 лютого, 2020
AGROPETROL 2020 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу та електроенергії зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 13 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2020
Всі події