Уряд Словаччини погодив припинення аварійних поставок електроенергії Україні - ЗМІ

Уряд Словаччини погодив припинення поставок аварійної допомоги до України. Державна словацька компанія SEPS повідомила про намір розірвати контракт з українською НЕК «Укренерго» на надання аварійної допомоги електроенергією.

Про це повідомляє Dennik N з посиланням на заяву директора компанії, пише «Європейська правда».

Ні в SEPS, ні в Укренерго жодних офіційних повідомлень не публікували. 

За словами директора SEPS Мартіна Магата, востаннє Україна отримувала аварійне постачання електроенергії зі Словаччини у січні 2026 року. Він також заявив, що після заборони таких поставок з боку Словаччини українська сторона нібито зверталася із запитами на аварійну допомогу, однак вони не були задоволені.

Ініціатором одностороннього розірвання контракту між SEPS та «Укренерго» виступив прем’єр-міністр Словаччини Роберт Фіцо, який подав відповідне звернення до уряду країни.

16:13 / 4 березня 2026

Публікації
Публікації