Уряд Індії зобов’язав окремі штати постачати профіцитну електроенергію в дефіцитні регіони

Уряд Індії звернувся до місцевих генеруючих компаній імпортувати до 10% вугілля, яке їм необхідне, у світлі дефіциту палива, а також він попередив владу окремих штатів від продажу профіцитної електроенергії на ринку. Про це 12 жовтня повідомило агентство Reuters.

12 жовтня міністр енергетики Індії закликав енергетичні компанії імпортувати до 10% вугілля, адже ці компанії зазвичай імпортують лише невеликі обсяги вугілля.

Також міністр повідомив, якщо деякі штати мають надлишок законтрактовоної електроенергії, то вони мають його передати тим штатам, де її не вистачає. В Індії 15% обсягів реалізації електроенергії, яку продають державні компанії, контролюється владою штатів.

Міністр повідомив, що деякі штати, замість передачі профіцитної електроенергії штатам, яким її не вистачає, продають ці обсяги на біржовому ринку.

За інформацією агентства, Індія – друга у світі країна за показниками видобутку вугілля, та має 4 у світі запаси цього викопного палива. Проте, зростання економічної активності, і, як наслідок, попит на енергоносії спричинив дефіцит палива і призвів до обмежень постачання електроенергії у таких штатах як Біхар, Раджастан до 14 годин на день.

В Індії функціонує 135 ТЕС, які виробляють близько 70% електроенергії країни.

12:39 / 13 жовтня 2021

Подiї
09:30 / 29 березня, 2022
09:00 / 23 вересня, 2021
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2021 EXPRO Consulting разом з «Укргазвидобування» запрошують провідні нафтогазові та сервісні компанії до Одеси, де 23 - 24 вересня на Odesa Offshore Conference 2021 будуть обговорені сучасні технології видобутку вуглеводнів на суші і шельфі. Актуальною темою одеської конференції буде розбудова інфраструктури південного регіону України
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2021
09:00 / 20 травня, 2021
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2021 Карпатська нафтогазова конференція традиційно збирає видобувників, сервісні, бурові компанії та трейдерів у Львові. 20-21 травня EXPRO об‘єднає представників нафтогазової галузі та вперше підніме питання торгівлі електроенергії і напрямку декарбонізації та використання водню в Україні та Європі
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2021
Всі події