Uniper веде перемовини з німецькою владою про надання фінансової допомоги у €9 млрд

Енергоконцерн Uniper веде перемовини з німецькою владою щодо потенційного пакету допомоги в розмірі до €9 млрд ($9,4 млрд). Про це повідомляє Bloomberg з посиланням на власні джерела.

За словами Bloomberg, уряд розглядає можливість застосування низки заходів, зокрема надання кредиту, отримання частки в акціонерному капіталі, а також перекладання частини витрат на клієнтів.

Uniper, яка є однією з найбільших імпортерів російського газу, минулого тижня заявила, що веде перемовини з урядом щодо забезпечення ліквідності.

Німецька компанія Uniper, як і інші, зіштовхнулася з труднощами внаслідок скорочення поставок російського газу. Не дивлячись на те, що Uniper погодилася на нову схему оплати за російський газ у рублях, компанія недоотримує законтрактовані обсяги. За оцінками аналітиків, обмеження потоків з Росії обходиться Uniper €30 млн на день.

Як повідомляє Bloomberg, у рамках нового плану уряд готує закон, що дозволить державі купувати частки в енергетичних компаніях, що зазнали труднощів. Закон також дозволить перекласти на споживачів, принаймні, частину витрат, пов’язаних із підвищенням цін на газ.

11:08 / 5 липня 2022

Подiї
09:30 / 29 березня, 2022
09:00 / 23 вересня, 2021
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2021 EXPRO Consulting разом з «Укргазвидобування» запрошують провідні нафтогазові та сервісні компанії до Одеси, де 23 - 24 вересня на Odesa Offshore Conference 2021 будуть обговорені сучасні технології видобутку вуглеводнів на суші і шельфі. Актуальною темою одеської конференції буде розбудова інфраструктури південного регіону України
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2021
09:00 / 20 травня, 2021
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2021 Карпатська нафтогазова конференція традиційно збирає видобувників, сервісні, бурові компанії та трейдерів у Львові. 20-21 травня EXPRO об‘єднає представників нафтогазової галузі та вперше підніме питання торгівлі електроенергії і напрямку декарбонізації та використання водню в Україні та Європі
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2021
Всі події