Укрнафтобуріння встановила рекорд з добового дебіту природного газу

Видобувна компанія «Укрнафтобуріння» успішно освоїла свердловину №20, в результаті чого добовий дебіт на Сахалінському родовищі досяг рекордної позначки – понад 2 млн. куб. м природного газу.

Основним підрядником при будівництві свердловини №20 виступило ТОВ «Бурова компанія Укрбурсервіс». Під час випробування горизонту В-16 на глибині 5 000 м було отримано комерційний приплив газоконденсатної суміші з дебітом 260 тис. куб. м газу і 50 т газового конденсату.

«Цією свердловиною компанія відкрила новий поклад, який раніше не був залучений в промислову розробку», – прокоментував Володимир Новіков, керівник Департаменту геології.

«Ми плануємо зберегти позитивну динаміку буріння і видобутку вуглеводнів на найближчі 2 роки» – зазначив Михайло Бакуненко, Голова Правління ПрАТ «ВК «Укрнафтобуріння».

14:00 / 26 червня 2018

Подiї
11:00 / 13 лютого, 2020
AGROPETROL 2020 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу та електроенергії зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 13 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2020
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
12:00 / 13 червня, 2019
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії Для обговорення процесу впровадження нового ринку електроенергії, яке заплановано на 1 липня 2019р, компанія ExPro Consulting зібрала в інформагентстві "Укрінформ" провідних гравців ринку, а також більше 120 незалжених постачальників та споживачів електроенергії.
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії
Всі події