Укрнафтобуріння встановила рекорд з добового дебіту природного газу

Видобувна компанія «Укрнафтобуріння» успішно освоїла свердловину №20, в результаті чого добовий дебіт на Сахалінському родовищі досяг рекордної позначки – понад 2 млн. куб. м природного газу.

Основним підрядником при будівництві свердловини №20 виступило ТОВ «Бурова компанія Укрбурсервіс». Під час випробування горизонту В-16 на глибині 5 000 м було отримано комерційний приплив газоконденсатної суміші з дебітом 260 тис. куб. м газу і 50 т газового конденсату.

«Цією свердловиною компанія відкрила новий поклад, який раніше не був залучений в промислову розробку», – прокоментував Володимир Новіков, керівник Департаменту геології.

«Ми плануємо зберегти позитивну динаміку буріння і видобутку вуглеводнів на найближчі 2 роки» – зазначив Михайло Бакуненко, Голова Правління ПрАТ «ВК «Укрнафтобуріння».

14:00 / 26 червня, 2018

Подiї
08:00 / 23 травня, 2019
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2019 Перший день конференції 23 травня присвячений новим технологіям видобутку нафти і газу, геологічним дослідженням, бурінню, інтенсифікації видобутку (ГРП, снабінг) та ремонту свердловин. Головна тема другого дня міжнародного заходу - трейдинг природного газу в Україні та Європі. Ukrainian Gas Market 24 травня збирає постачальників, видобувників, трейдерів та імпортерів природного газу.
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2019
12:30 / 5 березня, 2019
Круглий стіл: Добове балансування ринку газу в Україні Для обговорення перших днів добового балансування ринку природного газу в Києві зібрались трейдери, оператори ГРМ, «Укртрансгаз», НКРЕКП та споживачі.
Круглий стіл: Добове балансування ринку газу в Україні
10:00 / 8 лютого, 2019
AGROPETROL 2019 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу, електроенергії та міндобрив зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 8 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2019
Всі події